20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gra wideo Gotham Knights pojawi się dopiero na konsolach nowej generacji

Gra wideo Gotham Knights pojawi się dopiero na konsolach nowej generacji

Rycerze Gotham

Rycerze Gotham
zrzut ekranu: WB Montreal

Siedem lat później Nie ma gier o BatmanieWB Games Montreal w końcu wydało 13 minut Migawki z Nowy. Bez Batmana. Nie ma wersji na Xbox One ani PS4.

Nadchodząca gra dla rodziny Bat, Rycerze GothamBędzie dostępny tylko na PC, PS5 i Xbox X/S pomimo wcześniejszych zapowiedzi. Warner Bros. powiedział. W oświadczeniu: „Aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia z gry, gra zostanie uruchomiona na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC i nie będzie dostępna na PlayStation 4 ani Xbox One”.

WB Montréal w końcu opublikowało poważne nagranie z gry po raz pierwszy od 2020 roku. Oznacza to, że mamy w grze wideo, na którym Nightwing komentuje jego szybowiec, „The Flying Trapeze” i Red Hood, hm, strzelanie ludzie z „niezamówionymi rundami”. Śmiertelność, która nadal powoduje… wiele szkód”. Fajnie jest mieć w grze Red Hooda Jasona Todda, a nie Batmana. Te postacie mają różne style walki i ataku, a WB obiecuje, że w grę można grać zarówno indywidualnie, jak i w trybie kooperacji.

Rycerze Gotham To jest oczekiwana kontynuacja w 2015 roku. Batman Arkham RycerzNawet jeśli był to początek zupełnie nowej serii. Zainspirowany przez „Sowa DwórZ ponownego uruchomienia komiksów Batmana w 2011 roku, Rycerze Gotham Unika chronologii poprzednich czterech Arkham Gry i totalny Batman, szkoda, że ​​o tym myślisz Niektórzy uważają, że jest najlepszym Batmanem w historii. Zamiast tego W grze występują Nightwing, Red Hood, Batgirl, Robin lub Trzy Rudziki i Batgirl dla przeciętnego człowieka. Każdy, kto myśli, że programiści są poza zasięgiem światła, ponieważ nie muszą ruszać głowami, jest w błędzie. martwy błąd. Zgiń jak Batman w tej grze. tam Pełna scena przerywnikowa, w której Dick Grayson i Jason Todd rozmawiają o wizycie w jego grobie.

Pojawiają się zrzuty Szczegółowa rozgrywka wygląda na poważne ulepszenie od Rycerz Arkham. Jest to wszechstronna i imponująca gra z otwartym światem, która oferuje graczom bardziej ekspansywną mapę Gotham. nadaje się do [sigh] Używa Mistycznego Skoku Czerwonego Kapturka przy wsparciu swojej „energii duchowej”. Widzisz, Czerwony Kapturku Drugi Robin z Batmana, zmarły Jason Todd, który zostaje wskrzeszony przez kultowego zabójcę. sczasem Batman jest bardzo skomplikowany.

Mówiąc o skomplikowanych, tTwórcy gry również obiecują skomplikowane System ulepszeń z liczbami, strzałkami i bezsensownymi „żetonami modyfikacji”. Jak mówi stare powiedzenie: „Sprzęt z automatami do modów jest lepszy, ponieważ Żetony modów poprawiają charakterystykę rozgrywki”. Och, czy powiedzieliśmy „aforyzm”. Mamy na myśli Tak opisał to Jeff Elinor, dyrektor ds. gier w WB Montreal. Niestety, on Wygląda mniej więcej na coś, czego gracze boją się używać.

Gracze będą mogli osiągnąć „trochę sprawiedliwości cywilnej dla złych ludzi” 25 października 2022 r.

[przez[przez[عبر[viakrawędź]

READ  PSA: Kupowanie Xbox Series X (wreszcie) właśnie stało się łatwiejsze