3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Naomi Judd zostaje wprowadzona do Hall of Fame Country Music jeden dzień po jej śmierci

Naomi Judd zostaje wprowadzona do Hall of Fame Country Music jeden dzień po jej śmierci

Country Music Hall of Fame był „zszokowany i zasmucony” śmiercią Judda, dyrektora generalnego Kyle’a Younga Powiedział w oświadczeniu na Twitterze. Jednak rodzina Judda poprosiła, aby wprowadzenie duetu matka-córka The Judds było kontynuowane zgodnie z planem, powiedział.

„Zrobimy to z ciężkim sercem” – napisał Young.

Judd zmarła w wieku 76 lat, jej córki ogłosiły w sobotę, kilka godzin przed świętowaniem legendy muzyki country — Half-Gods z córką Winoną — na gali medalowej Muzeum Nashville.

Nie jest jasne, w jaki sposób ceremonia mogłaby zostać zmieniona lub zmodyfikowana po śmierci Judda. Oddzielny tweet do strony Hall of Fame zapowiadał imprezę „czerwonego dywanu” przed południem w niedzielę, Anulowany w związku ze śmiercią Judda.

W swoich ogłoszeniach zamieszczonych na Twitterze córki Judd Winona i aktorka Ashley napisały, że „naszą piękną matkę straciły na chorobę psychiczną”.

Oświadczenie jej córek dodało: „Mamy do czynienia z głębokim smutkiem i wiemy, że ją kochaliśmy, a jej fani ją kochali”. „Jesteśmy na niezbadanym terytorium”.

Naomi Dobra Uczestniczył w występie 2016 w „Good Morning America” Zdiagnozowano u niej ciężką depresję i lęk. W tym samym roku napisała książkę „Rzeka czasu: moje zejście w depresję i jak wychowałam się z nadzieją”, wyjaśniając jej zmagania.
Ogłaszanie posłów wybranych w 2021 r.The Hall of Fame przypisuje Naomi i Wynonnie Judd „przywrócenie kraju do jego korzeni z lat 80. poprzez delikatne, harmonijne piosenki inspirowane tradycyjną muzyką ludową, wokalnym bluesem i harmonią rodzinną”.

Matka i córka zaczęły występować razem jako profesjonalna grupa na początku lat 80. i wkrótce dały początek serii przebojowych piosenek, takich jak „Mama He’s Crazy” i „Love Can Build a Bridge”, które sprzedały się w ponad 20 milionach płyt. W latach 1984-1991 The Judds wygrali pięć Grammy i 14 singli w Hall of Fame.

Podczas gdy Wynonna śpiewała główną rolę, Hall of Fame powiedział: „Naomi zapewniła harmonię, dowcip i zrelaksowaną prezencję na scenie, które urzekły publiczność”.

READ  Morena Baccarin w Lame NBC Thrillerze - The Hollywood Reporter

Komunikat został zaktualizowany po wiadomości o śmierci Judd, stwierdzając, że „Muzeum, rodzina Juddsów, fani i przemysł rozrywkowy opłakują jej nagłe odejście”.

Juddowie wystąpili wspólnie publicznie po raz pierwszy od lat Na CMT Music Awards na początku zeszłego miesiąca, śpiewając „Miłość może zbudować most”. Śmierć Judda nastąpiła również wkrótce po ogłoszeniu „ostatniej rundy” Judda na dziesięć dni, która miała rozpocząć się we wrześniu.

Andy Rose i Christina Maxuris z CNN przyczynili się do powstania tego raportu.