24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najważniejsze wydarzenia w czwartek wieczorem — sieć Big Brother

Najważniejsze wydarzenia w czwartek wieczorem — sieć Big Brother

Weszliśmy oficjalnie w ósmy tydzień Wielki Brat 24wszyscy pozostali goście wracają do tej samej gry i Koronacja nowej głowy rodziny. Goście domu spędzili pierwszą część wieczoru ponownie aklimatyzując się i śledząc to, co wydarzyło się po przeciwnych stronach w tym tygodniu. Ale potem musieli dostać się do nowego konkursu HOH. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, o co chodziło we wczesnych rozmowach na temat nowego HOH.

Jeśli masz kanały na żywo (Bezpłatna wersja próbna) Następnie możesz oglądać wszystkie te chwile za pomocą powrót do zdrowia Funkcja umożliwiająca powrót i obejrzenie ważnych rozmów lub zabawnych scen, które mogłeś przegapić.

19:07 GMT – Kanały powracają po koncercie na żywo. Alyssa rozmawia z Bretanią o niektórych rzeczach, które Józef powiedział poza tym tygodniem. Brittany wyjaśnia, co stało się z Jasmine w domu.

19:08 GMT – Kyle szepcze Turnerowi, że muszą powiedzieć, że nigdy nie wygadali się z The Leftovers, ale Joseph może równie dobrze. Kyle idzie i rozmawia z Montym w kuchni. Kyle pyta Monty’ego, czy są jakieś „resztki”.

19:09 BBT – Kyle pyta Monty’ego, jak poszło z Jasmine. Monty mówi, że Brittany i Taylor mieli serce, żeby ją o tym powiadomić. Monty mówi, że cieszy się, że Kyle wciąż tu jest. Cale mówi, że był blisko z Josephem, więc to mógł być on. Mówi, że wszyscy wiedzieli, że w pewnym momencie to się stanie.

19:11 GMT – Kyle mówi Taylorowi, że nazywają się Turner i Joseph, a potem Terrance zawetował i umieścił Kyle’a w bloku. Cale mówi, że przez cały czas myślał, że taki był plan.

19:15 BBT – Taylor mówi Kyle’owi, że powinni zobaczyć się z Tiffany na konkursie weta. Powiedzieli, że wszyscy myśleli, że to tylko nagranie Tiffany, ale kiedy z nimi rozmawiałem, zdali sobie sprawę, że ich słyszy i nie było to wcześniej nagrane.

19:18 BBT – Michelle mówi Alyssie, że Jasmine nigdy nie była przed nią otwarta na żadne z jej sojuszy. Alyssa mówi, że nie rozumiała, dlaczego Joseph wydawał się popychać ją, by poszła na blok. Mówi, że zdałem sobie sprawę, że musi pracować z innymi ludźmi w domu. Próbuje poinformować Michaela i Brittany, że wie, że Joseph pracował z innymi ludźmi, ale nie radzi sobie dobrze.

READ  Ben Affleck pokazuje swoje wsparcie dla Jennifer Lopez ze swoim synem Samuelem i córką Amy

19:19 GMT – Alyssa powiedziała Michaelowi i Brittany, że Joseph powiedział, że gra będzie inna, kiedy wrócą do środka i że nie będzie już nawet znał ludzi w środku.

19:27 GMT – Taylor mówi, że nie chce wyjaśniać niczego ludziom z Dyre Fest aż do czasu HOH.

19:40 BBT – Alyssa pyta Taylora, jak sobie radzi i mówi, że wie, że to musi być trudne nie móc porozmawiać z Josephem lub pożegnać się Taylor mówi, że niemożność pożegnania się jest najtrudniejszą częścią.

19:47 BBT – Powiedz Monty’emu Turnerowi, że ich strona domu była w tym tygodniu całkiem prosta, a Jasmine odeszła. Mówi tunerowi Monty’emu, że nie powiedział nic o resztkach. Mówi, że Joseph w końcu zamienił się w psa.

19:50 GMT – Turner powiedział Monty’emu, że Alyssa oczywiście będzie głosować za utrzymaniem Kyle’a, więc nie mógł głosować w odwrotny sposób. Monty mówi, że to ma sens. Turner mówi, że ma nadzieję, że Leftover HOH wygra.

19:52 GMT – Monty Turner pyta, kto go poniesie. Turner mówi, że przyprowadzi Terrance’a i kogoś innego. Turner mówi, że gdyby wszyscy z Resztek byli na pokładzie, to on i Kyle też (całkiem pewien, że kłamie). Monty mówi, że umieści Terrence’a i Alyssę.

19:54 BBT – Monty mówi, że zdecydowanie myślał, że Terrance będzie robił show. Turner mówi, że właśnie dlatego on i Joseph zrobili awans, ale wydawało się, że to przeszkadza Terranowi. Mówi, że Terrence tak naprawdę nie chciał dotykać Alyssy.

20:02 BBT – Michael, Taylor i Brittany uważają, że Terrance chciał pozbyć się Kyle’a, dlatego poruszył to po weta.

20:06 BBT – Kanały na konkurs HOH zostały skrócone.

21:56 BBT – Kanały zwrotne. HOH Turner wygrał.

22:05 GMT – Alyssa donosi, że Kyle dwukrotnie odebrał tylko jeden przedmiot z wygranej Tiny HOH.

22:10 GMT – Michael rozmawiał z Taylorem, że ma nadzieję, że zobaczą nazwiska Alyssa i Terrance, aby mogli być bezpieczni w tym tygodniu.

22:15 BBT – HG porównujące ostatnie tygodnie i to, co musieli zrobić, aby zabić czas.

22:30 GMT – Brittany opowiada Turnerowi, jak minął tydzień, kiedy Jasmine była celem i nie zdobyła weta. Wyjaśniła, że ​​mają dziesięć minut przed zawodami na przejrzenie przedmiotów, a następnie dostali minutę na wykonanie obliczeń.

READ  Travis Scott prowadzi pierwszy solowy koncert od Astroworld w O2 Arena w Londynie

22:40 BBT – Turner spodziewa się drugiego dubletu w tym sezonie.

23:00 GMT – Taylor rozmawia z Turnerem i jak bardzo jest jej smutna z powodu odejścia Josepha. Turner żartuje, że wysłali Josepha w lepsze miejsce na farmie.

23:15 GMT – Terrance wyjaśnił, że będzie musiał nieść wodę do portapotty, ponieważ ciągle się psuje z powodu zboża, którym się żywią.

23:25 GMT – Nieznajomi byli zaskoczeni, widząc cały alkohol, jaki miał wtajemniczony. Taylor mówi, że dali im za dużo.

23:30 GMT – HG zbierają się razem na kolację.

12:25 BBT – Michael i Brittany porównują notatki w magazynie. Nie są pewni, co zrobi Turner po rozmowie z nim.

12:35 GMT – Kyle próbował wymyślić historię o tym, jak Joseph porzucił szczegóły LO. Brittany odpowiedziała, mówiąc, że w tym tygodniu nie będzie to miało znaczenia, ponieważ Turner jest HRH.

12:40 BBT – Brittany rozmawia z Taylorem i mówi, że ufa Turnerowi. Myśli, że nic im nie będzie. Taylor jest bardzo smutna, że ​​nie pożegnała się z Josephem i może nie widzieć go tygodniami. Taylor wybaczyła Kyle’owi za poprzedni tydzień (jej rodzina, nie wiedzą, co zrobił w zeszłym tygodniu). Mają nadzieję, że Turner pójdzie z Alyssą i Transem jako łatwymi cechami.

1:00 BBT – Michael i Alissa rozmawiają o tym, jak Jasmine myślała, że ​​Joseph żywi uczucia do kogoś, kto nie był dostępny.

1:45 BBT – HGs powracają, aby ponownie przeżyć tygodnie, które przeżyli i nudę, która się z tym wiąże.

2:45 GMT – Turner ma swoją sypialnię.

3:15 GMT – HG są zawieszone w pokoju Turnera.

3:50 GMT – Turner dostaje swój pierwszy mecz singlowy i zaczyna z Kyle’em. Turner mówi, że nie chciał pokonać HOH i czekał, aż Kyle to dostanie. Dyskutowali o uzyskaniu numerów, aby uniknąć konieczności zaciągania hipotek na któregokolwiek ze swoich sojuszników. Turner martwi się, że ich 4-osobowy sojusz składa się z tych, którzy nigdy wcześniej niczego nie wygrali. Martwi się, że z tą dwójką zmierzy się z tą mocą po drugiej stronie.

4:05 GMT – płaci Kyle’owi Turnerowi za celowanie w Michaela, a potem będą pracować, aby Monty wrócił na swoją stronę.

READ  Jane Fonda ogłasza, że ​​zdiagnozowano u niej chłoniaka nieziarniczego

4:10 GMT – Kyle Turner ostrzegł, że Michael i Brittany staną ramię w ramię z Taylorem. Turner nadal zmaga się z pomysłem polegania na Alyssie i Terrance, aby zapewnić mu bezpieczeństwo.

4:25 rano BBT – Turner mówi Bretanii, że obiecał wszystkim bezpieczeństwo, ale nie dotrzymał obietnic złożonych nieznajomym. Martwi się, że w ten sposób straci dwa głosy ławy przysięgłych.

4:30 GMT – Turner obiecał Bretanii, że ona i Michael są bezpieczni w tym tygodniu.

4:35 rano BBT – Turner spotyka Monty’ego. Monty chce być silny w funcie. Turner prosi Monty’ego, aby nie psuł mu gry.

4:45 rano GMT – Turner mówi Monty’emu, że martwi się, że będzie strzelał do nieznajomych po nawiązaniu z nimi kontaktu, na wypadek, gdyby ktoś z wewnątrz zdecydował się na niego zwrócić. Turner mówi Monty’emu, że zależy mu na nim i Kyle’u.

4:50 BBT – Powiedz Monty’emu Turnerowi, aby priorytetowo potraktował wydostanie Terrance’a w tym tygodniu, ponieważ jest bardziej prawdopodobne, że wygra coś w porównaniu z Alyssą. Turner zapewnia, że ​​psuje swoją grę, ścigając Terrance’a i Alyssę.

4:55 BBT – Michael poszedł porozmawiać z Turnerem. Turner mówi, że pozostanie lojalny wobec LO, planując nominować Terrance’a i Alyssę.

5:05 BBT – Turner spotyka Taylora. Mówi, że był zszokowany na podwórku, kiedy obiecano mu bezpieczeństwo, a potem Terrance je odłożył.

5:28 rano BBT – Turner powiedział, że popełnił błąd, kiedy obiecał wszystkim bezpieczeństwo i że wkrótce zrobi się chaotyczny. Mówi, że czeka go trudna decyzja.

5:35 BBT – Światła w końcu zgasły na całą noc.

Bardzo ciekawe zwroty akcji dla Turnera, jeśli zdecyduje się włączyć Strangers w tym tygodniu. Wie, że siła domu tkwi we wtajemniczonych i ma prawdziwą obawę, że ci HG związaliby się bez niego, a teraz ma zamiar wpaść między nich. Nominacje Turnera dostaniemy jeszcze dzisiaj, więc śledźcie dalej, żeby zobaczyć więcej.

Możesz zobaczyć je wszystkie Duży brat Wydarzenia korzystające z archiwów retrospekcji, funkcji podobnej do DVR w tegorocznych kanałach na żywo, co oznacza, że ​​są zawsze na żywo, nawet jeśli je przegapiłeś! Zasubskrybuj teraz bezpłatną wersję próbną, aby oglądać wszystko na żywo i bez cenzury.