14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Katy Perry ogłasza nową muzykę w malutkim szydełkowym bikini i metalowych nogach

Katy Perry ogłasza nową muzykę w malutkim szydełkowym bikini i metalowych nogach

Nie trzeba było typera, żeby przewidzieć nową muzykę Katy Perry. W końcu wskazówki były rozproszone po wszystkich jej stronach w mediach społecznościowych. Cóż, z radością ogłaszamy, że oczekiwanie w końcu dobiegło końca. Cztery lata (!!) po swoim ostatnim wydaniu muzycznym Katy potwierdziła, że ​​KP6 jest w drodze z wiadomością, że ich pierwszy singiel „Woman’s World” ukaże się 11 lipca. Więc. prawie.

Oczywiście to jeszcze nie koniec czekania. Jednak jej ogłoszenie – opublikowane na Instagramie wraz ze zdjęciem promocyjnym okładki singla z piosenkarką w roli głównej – daje nam od razu obsesję. To jej strój.

Na zdjęciu Katie ma na sobie małe, białe, szydełkowane bikini, a góra jej małego trójkątnego dekoltu błyska tuż pod klatką piersiową. Połączyła stroje plażowe z wysokimi do bioder, muskularnymi metalowymi nogawkami, aby stworzyć efekt robota przypominającego centaura.

to nie jest NIE Spójrz… oceń sam:

Metalowe nogi Katie zostały zaprojektowane przez francuskiego projektanta i artystę CGI, Wiktor Clavelli. Oprócz współpracy z takimi markami, jak Rick Owens, jej tytułowa marka Clavelli pozwala projektantowi regularnie eksperymentować z formami rzeźbiarskimi, a elegancja science fiction jest powracającym motywem w jego kolekcjach.

To także nie pierwszy raz, kiedy Katie wybiera grupę architektoniczną. Dla niej wiele Amerykański idol Wygląda podczas swojego ostatniego sezonu Składa się z metalowego ubrania, począwszy od metalowej górnej części statku kosmicznego, która faktycznie pękła podczas kręcenia, po jej złotą zbroję.

Chociaż początkowo opłakiwaliśmy koniec telewizyjnego musicalu, ponieważ oznaczał on koniec płomieni ze strony naszego ulubionego sędziego (Suz Lionel Richie), oświadczenie Katie sugeruje, że w tej nowej erze jeszcze wiele przed nami. Przynieś KP6!

Podążaj dalej Aleksandrią Instagrama.

Alexandria Dell jest pisarką zajmującą się modą cyfrową w Cosmopolitan & . Opowiadając o wszystkim, od rzeczy, które warto wiedzieć po najnowsze wiadomości o modzie, nic nie kocha bardziej niż znalezienie modnej wersji tego, co trzeba mieć od projektanta. Oprócz odkrywania nowych marek, jej pasją jest kreowanie trendów, w które naprawdę warto inwestować. Pracowała w dziennikarstwie modowym przez sześć lat i ma doświadczenie zarówno w publikacjach cyfrowych, jak i drukowanych, w tym Glamour i Ok!

READ  Heather Dubrow odpowiada na plotki o zdradzie wokół męża Terry