3 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najnowsze egzotyczne smaki Coca-Coli są już dostępne

Najnowsze egzotyczne smaki Coca-Coli są już dostępne

„Chcieliśmy stworzyć napój inspirowany marzeniami, znany jako Coca-Cola, ale z dodatkowymi wskazówkami, które wnoszą do życia radość i jasność marzeń.” firma Rzecznik powiedział w e-mailu o produkcie.

„Zainspirował nas świat marzeń Technicolor, dodając żywe smaki wspaniałemu smakowi Coca-Coli” – dodał rzecznik.

„Dreamworld” to czwarty napój stworzony przez Coca-Cola Creations, nową innowacyjną platformę Coca-Coli skupiającą się na przedmiotach o ograniczonym czasie trwania z komponentem cyfrowym. Creations to dla Coca-Coli sposób na podkreślenie swojego podstawowego produktu, jednocześnie starając się zachęcić graczy i młodszą publiczność do gry.

Kilka lat temu Coca-Cola Przetnij jej portfel na półI zrezygnuj z ukochanych produktów, takich jak niezapłacony rachunek. Przy mniejszej liczbie produktów bardzo ważne stało się dla firmy zwiększenie zainteresowania Coca-Colą. Jednak sprzedaż zwykłych napojów bezalkoholowych spada we wszystkich firmach produkujących napoje bezalkoholowe, więc Coca-Cola musi być kreatywna.

Produkty takie jak „Dreamworld”, które reklamują koncept, a nie smak, są sposobem na wywołanie rozmowy o Coca-Coli.

Przed Dreamworld, Creations wypuściło Starlight (kosmiczny smak) i bajtów (smak piksela). Trzeci element, który został wprowadzony na początku tego lata, był bardziej tradycyjny Smak truskawkowy i arbuzowy. Chociaż nie miał tajemniczego smaku, został opracowany we współpracy z Marshmello, nominowanym do nagrody Grammy DJ-em i producentem muzyki elektronicznej, i był to pierwszy raz, kiedy firma produkująca napoje przygotowała drinka z artystą.

Każdy smak Coca-Coli Creations jest uruchamiany wraz ze specjalistycznym doświadczeniem online, a Dreamworld nie jest wyjątkiem.

Puszki i butelki Dreamworld są dostarczane z kodami QR, które zapewniają dostęp do wirtualnego „doświadczenia muzycznego” w rzeczywistości rozszerzonej, w której ludzie mogą słuchać muzyki z obrazu DJ-a i grać w gry. Klienci mogą również zaopatrzyć się w cyfrowe ubrania inspirowane Dreamworld w Internecie.

Osoby, które chcą wypróbować Dreamworld, mogą kupić go w USA i Kanadzie od 15 sierpnia przez ograniczony czas. Produkt będzie dostępny w odmianach zwykłych i bezcukrowych.

READ  Fed prawdopodobnie będzie działał aż do spowolnienia gospodarczego