12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mortal Kombat 1 wygląda znacznie gorzej na Nintendo Switch, sprawdź porównanie grafiki tutaj

Mortal Kombat 1 wygląda znacznie gorzej na Nintendo Switch, sprawdź porównanie grafiki tutaj


Patrząc na Johnny’ego, wydaje się, że Nintendo musi go zabić
Nintendo Switch ma już pełne sześć lat i chociaż może być wyjątkowo wyjątkowy w ukrywaniu swojego wieku w pewien sposób, pojawiające się materiały przedstawiające nową grę Mortal Kombat 1 na konsoli natychmiast uświadamiają nam, że najnowsze tytuły przekraczają swoje granice .

Dziennikarz gier Synthpotato Zamieścił cztery zdjęcia porównawcze Mortal Kombat 1 z tymi samymi zrzutami ekranu z PlayStation 5 i Nintendo Switch, na tym drugim, na którym postacie wyglądają jak absolutne obrzydliwości.

To, co kryje się pod maską Switcha, najwyraźniej nie było przeznaczone do uruchamiania gier takich jak MK1 i choć technicznie spełnia swoje zadanie, robi to przy dłuższym czasie ładowania, zauważalnie niższej jakości grafiki i dość stałych 60 klatkach na sekundę. Częstotliwość wyświetlania klatek.


Widzieliście już przykładowy model Johnny’ego Cage’a z banera, ale w galerii poniżej mamy jeszcze jeden model, a także spojrzenie na Scorpiona i to może być najgorszy przestępca, Li-Mei.

Obraz porównawczy grafiki przełącznika MK1 nr 1

Obraz porównawczy grafiki przełącznika MK1 nr 2

Obraz porównawczy grafiki przełącznika MK1 nr 3

Obraz porównawczy grafiki przełącznika MK1 nr 4

Kliknij obrazy, aby wyświetlić większe wersje


Należy pamiętać, że zakup Mortal Kombat 1 na Switcha nie pozwoli zaoszczędzić żadnych pieniędzy w porównaniu do zakupu na nowszych konsolach, ponieważ podstawowa gra i tak kosztuje 70 dolarów.


Dobra wiadomość jest taka, że ​​słyszymy coraz więcej plotek na temat Switcha 2, ponieważ wydaje się, że nadszedł czas, aby Nintendo podniosło stawkę, aby pozostać na bieżąco z nowoczesnymi tytułami.


Poniższy film pochodzi z ElAnalistaDeBity Pokazuje porównania wideo, które podkreślają modele, liczbę klatek na sekundę, efekty cieni i oświetlenia i nie tylko.

READ  YouTuber buduje komputer do gier z pracowniczej toalety


Dodaje to również do miksu przenośny Steam Deck z 2022 roku, który z pewnością nie osiąga tych samych wysokości graficznych, co najnowsze konsole Sony czy Microsoft, ale wciąż jest znacznie lepszy od Nintendo:
Premiera Mortal Kombat 1 planowana jest na PlayStation 5 i Xbox Series