31 maja, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Modyfikowanie BMW serii 7 2023 sprawia, że ​​wygląda bardziej jak Rolls-Royce

Modyfikowanie BMW serii 7 2023 sprawia, że ​​wygląda bardziej jak Rolls-Royce


To jest program Sugar Chow i nie jest powiązany ani wspierany przez BMW.

W tym momencie większość ludzi zdaje sobie sprawę, że BMW jest właścicielem Rolls-Royce’a. Ale teraz, kiedy niemiecki producent samochodów zadebiutował Najnowszy sedan serii 7, nasuwa się pytanie, czy mogliby podnieść poziom rynku na tyle, aby konkurować na tym samym poziomie co Rolls, gdyby chcieli. Artysta cyfrowy Sugar Chow próbował wyobrazić sobie, że wstrzyknął część DNA brytyjskiej luksusowej marki do swojej najnowszej edycji 7er.

Ogólny trend przeprojektowania wydaje się bardziej podnosić poprzeczkę, aby się z tym zgodzić Rolls-RoyceTo prawie język projektowania architektonicznego. Jest to bardzo widoczne z przodu, gdzie maska ​​silnika i zderzak są teraz połączone za pomocą tego samego rodzaju 90-stopniowej linii charakteru, jaką można znaleźć we wszystkich trzech obecnych modelach Rolls-Royce’a.

Czytaj więcej: Możesz faktycznie zamówić i skonfigurować BMW i7 2023 w przedsprzedaży i pokazać nam swoją konstrukcję

Zhao również się skłonił BMWWygląd dużej maskownicy zbliża ją do wysokości zderzaka, ale o dziwo jest całkiem znośna. Z drugiej strony kontrowersyjne poczwórne reflektory zostały złagodzone przez połączenie ich w jedną całość u góry. Krawędź przymocowana do reflektora biegnie teraz od góry do dołu na zderzaku i jest połączona ze wspomnianą 90-segmentową linią biegnącą w poprzek boków samochodu. Zderzak i osłona chłodnicy mają również nowe poziome przetłoczenie, aby pomieścić nowo powstałą pustą przestrzeń, łącząc przednie reflektory.

Zobacz też: Nowe modele BMW M760e i i7 M70 xDrive, które zostaną wprowadzone na rynek w 2023 r. o mocy do 600 KM

Na zewnątrz zmiany były niewielkie, ale imponujące. Zagłębienie na spodzie zderzaka zmieniło kierunek, aby wskazać tył samochodu i zostało przedłużone w górę, aby połączyć linię charakteru na dole bagażnika. Reflektory zostały również przeniesione do dolnej części zderzaka, a obszar tablicy rejestracyjnej został nieznacznie zmodyfikowany. Ponadto tylne światła również zostały oddzielone i wydłużone, a projekt oświetlenia zmienił się na coś bardziej podobnego do czerwonych diod LED na 5 serii. Ostatnim akcentem był ruch i7 Plakietka od lewego górnego rogu tylnego końca do martwego punktu na bagażniku, aby zwiększyć siłę uderzenia.

READ  Kontrakty terminowe na Dow spadły o 300 punktów w miarę kontynuowania sprzedaży na Wall Street

Twierdzilibyśmy, że projekt Sugar Chow może być nawet lepszy niż ten przedstawiony przez BMW ze względu na to, jak solidny i wytrzymały jest, ale jak myślisz? Daj nam znać w komentarzach.