29 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Modelka zyskała dużą sławę, spacerując po wybiegu i oglądając pogrzeb przyjaciela

Modelka zyskała dużą sławę, spacerując po wybiegu i oglądając pogrzeb przyjaciela

Modowy pogrzeb

Modelka spaceruje po całym wybiegu

Aby uczcić pamięć zmarłego przyjaciela podczas oglądania otwartej trumny

Chociaż śmierć to zawsze czas na żałobę, czasami może to być także czas świętowania – a nawet pokazywania się na wybiegu – jak pokazała jedna z modelek z New Jersey.

projektant Fernesta Moore’a Zmarł 22 października, a przyjaciele i rodzina zebrali się w zeszłym tygodniu w Newark na „pokazie na czerwonym dywanie”. Całość zakończyła się czerwonym dywanem prowadzącym do otwartej trumny Fernesta.

Przyjaciel i wzór do naśladowania Moore’a, Erica L. Carringtonz pewnością chciał wywrzeć trwały ślad na Ferneście… i dał z siebie wszystko na dywanie, pozowanie, pozowanie do zdjęć i praca na wybiegu.

Publiczności z pewnością się to podobało, ponieważ kibicowała Erice, gdy przestała całować Fernesta na jego trumnie, zanim stanęli z powrotem przed nim. „Nie mogę uwierzyć, że to będzie mój ostatni spacer dla Ciebie, więc tego nie zrobię. Od teraz… nawet jeśli nie będę szedł dla Ciebie, będę szedł z Tobą, bo Cię znam, „Eryka napisała. Zawsze będziesz ze mną.”

Chociaż niektóre osoby w mediach społecznościowych były zdezorientowane spacerem Eriki… wielu się podobało i napisało: „Modlę się, aby kiedy nadejdzie mój czas… wszyscy moi kreatywni przyjaciele, tacy jak ty, przybyli z taką energią”. Inny powiedział: „Podoba mi się w tym wszystko. Pogrzeby mają być świętem, a to było bardzo kreatywne i przesadzone”.

Zdecydowanie jeden ze sposobów, aby uhonorować swojego przyjaciela.

Aby uzyskać więcej wirusowych wiadomości, śledź nas dalej Podcast zweryfikowany przez TMZ. Dropy w każdy czwartek na wszystkich platformach podcastowych.READ  Paris Hilton zaprzecza „niedorzecznym” twierdzeniom, jakoby zrobiła zdjęcie Britney Spears w Photoshopie