16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Miranda Derek krytykuje kręcenie „Tańca dla diabła” Netflixa

Miranda Derek krytykuje kręcenie „Tańca dla diabła” Netflixa


Derek odpowiada po opublikowaniu przez Netflix filmu dokumentalnego, w którym nazywa kultową firmę zarządzającą talentami TikTok, 7M Films. Derek twierdzi, że to nieprawda i że dokument jest jednostronny.

Twórczyni TikToka, Miranda Derick, zaprzeczyła twierdzeniom rodziny, że należy do sekty po premierze „Dancing for the Devil: The 7M TikTok Cult” w serwisie Netflix.

Dokument, którego premiera odbyła się w zeszłym tygodniu, skupia się na firmie zarządzającej talentami TikTok 7M Films i Kościele Shekinah. Zawiera wywiady z byłymi klientami 7M, którzy twierdzą, że firma i kościół to sekta religijna. Film oskarża także założyciela firmy i kościoła Roberta Sheena o wyzysk, pranie mózgu i różne formy znęcania się, czemu zaprzeczył wcześniej w dokumentach sądowych oraz w oświadczeniu firmy złożonym Codzienna Bestia W 2022 r.

Derek, jeden z bohaterów serialu, który podpisał kontrakt z 7M Films, nazwał dokument jednostronnym.

Na początku 2022 roku rodzice i siostra Dereka opublikowali film, w którym twierdzą, że firma dokonała „prania mózgu” w celu zakończenia komunikacji. Derek i jej siostra Melanie Wilking publikowali już wcześniej krótkie układy taneczne na swoim wspólnym koncie w mediach społecznościowych o nazwie Wilking Sisters na TikToku i Instagramie, gromadząc miliony obserwujących, zanim oboje zaczęli grać solo.

W Historia na Instagramie została opublikowana późnym wieczorem w środęDerrick powiedziała, że ​​chociaż toczące się procesy sądowe uniemożliwiają jej odniesienie się do konkretnych zarzutów, chciała podzielić się swoją wersją historii.

„Kocham moją mamę, tatę i Melanie i oni na zawsze będą częścią mojego życia” – napisała. „Prawda jest taka, że ​​tym razem nie rozmawiamy oko w oko”.

Oto, co wiemy.

Derek mówi, że jej rodzina odrzuca jej przejście na religię

Derek powiedział, że odkąd zaczęła nawracać się na tę religię, chodząc dwa razy w tygodniu do kościoła, jej niereligijni rodzice i siostra oskarżają ją o przynależność do „kulty”.

READ  Taylor Swift przekazuje 1 milion dolarów na rzecz funduszu ratunkowego dla huraganów w Tennessee

„W 2020 roku oddałem swoje życie Jezusowi Chrystusowi i najpierw poprosiłem rodzinę o trochę przestrzeni, aby zebrać myśli i przemyśleć moją nową karierę” – powiedział Derek. „Moja rodzina nie uszanowała przestrzeni, o którą prosiłam, i zobaczyłam jej inną stronę, której nigdy wcześniej nie widziałam. Szczerze mówiąc, poczułam się wściekła, sfrustrowana i zdenerwowana, ponieważ byli tacy aroganccy i niechlujni”.

Internetowa tancerka podzieliła się informacją, że jej siostra wylogowała Dereka ze swojego konta Wilking Sisters i odrzuciła jej prośby o dostęp, przez co „nie miała innego wyjścia, jak tylko rozpocząć karierę”.

Derek przypomniał sobie, że w 2020 r. odwiedził ich dziadka w szpitalu w dniu jego śmierci i że Wilking poczuł się urażony i zły, gdy zaczęła się modlić podczas jazdy tam samochodem. Dodała, że ​​zdecydowała się nie uczestniczyć w jego pogrzebie w Michigan ze strachu, że rodzice uniemożliwią jej powrót do domu w Los Angeles.

„Spotykałem się z nimi przez ostatnie dwa lata, aby zadośćuczynić, ruszyć dalej i rozwiązać problemy jako rodzina. Ten dokument stworzył między nami dodatkowe wyzwanie, gdy pracuję nad przezwyciężeniem tego publicznego ataku” – powiedział Derek. „Nikt nie lubi, gdy przedstawia się go jako osobę poddawaną praniu mózgu/niekontrolującą swojego życia/własnej skorupy/córki/siostry będącej przedmiotem handlu ludźmi, gdy nie jest to prawdą”.

Melanie podejrzewa, że ​​Miranda widziała film dokumentalny

W wywiadzie z połysk Wilking powiedziała w środę, że na podstawie jej oświadczenia wątpi, czy Derick rzeczywiście oglądał film dokumentalny.

„Wydaje mi się, że jest bardzo jasne, że tego nie oglądała, ponieważ sprawa jest o wiele ważniejsza niż tylko nasza sytuacja rodzinna” – powiedział Wilking. „To sięga o wiele głębiej i jeśli obejrzysz ten dokument, będziesz o tym wiedział. Było mi więc bardzo smutno i bardzo smutno było, kiedy to przeczytałem. Nie mogę uwierzyć, że ona to widziała To.”

READ  Członek BAFTA Phil Davis rezygnuje z powodu „żenującego wprowadzenia w błąd”

Powiedziała, że ​​Derek i jej mąż byli 25 maja na jej ślubie z graczem NFL Austinem Ekelerem w Las Vegas i że „interakcje sióstr były bardzo pozytywne”.

„Cieszę się, że możemy wspólnie dzielić się tym wspomnieniem” – powiedziała.

7M opisuje serial jako „oszczerczą fikcję”

W oświadczeniu dla USA TODAY wytwórnia 7M Films nazwała Netflix „oszczerczą fikcją, która zrodziła się w wyniku nieudanej próby szantażu i została wymyślona wyłącznie w celu zdobycia sławy i fortuny”.

Firma oskarżyła Melanie Lee Goldman i Elishę Priscillę Lee o prowadzenie „skoordynowanej kampanii oszczerstw” dwa lata temu przeciwko Sheenowi, jego rodzinie i partnerom biznesowym po tym, jak Sheen nie ustąpił wygórowanym żądaniom pani Lee.

„Pomimo oświadczeń współspiskowców pod przysięgą potwierdzających plan pani Goldman i pani Lee mający na celu szerzenie kłamstw na masową skalę, Netflix lekkomyślnie udostępnił globalną platformę do promowania fałszywej narracji, która stanowi sedno toczącego się postępowania sądowego” – czytamy w oświadczeniu. powiedział. „Będziemy nadal korzystać ze wszystkich dostępnych środków prawnych, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się lubieżnych kłamstw i spodziewamy się, że zostaniemy w pełni usprawiedliwieni w sądzie”.

Shin oskarża byłych członków 7M o zniesławienie go.

W 2022 roku Sheen złożył pozew o zniesławienie przeciwko kilku członkom 7M, oskarżając ich o zniesławienie i zniesławienie handlowe za składanie „fałszywych oświadczeń”, że jego organizacje są kultowe oraz dokonywanie „rażących i zniesławiających ataków na media społecznościowe i inne media”. Według CNN.

W marcu 2023 roku Aubrey Fisher-Green, Kylie Douglas, Kevin „Concrete” Davis i inni złożyli pozew. Skarga krzyżowa Oskarżanie Sheena o prowadzenie „kultu” i wykorzystywanie jego wyznawców.

W skardze wzajemnej zarzucono Sheenowi sprawowanie kontroli nad życiem członków swojego kościoła na różne sposoby, między innymi w kwestiach finansowych i zdrowotnych.

Według strony internetowej 7M firma zajmująca się zarządzaniem talentami z siedzibą w Los Angeles reprezentuje „jednych z najważniejszych na świecie osób wpływających na media społecznościowe”. Firma twierdzi, że od momentu jej założenia w 2021 r. liczba obserwujących w mediach społecznościowych jej klientów, do których zaliczają się profesjonalni tancerze, aktorzy, modelki i profesjonaliści z branży muzycznej, wzrosła z 1,78 mln do 10,42 mln.

READ  „Sok z żuka” wprowadza do rodziny Jennę Ortegę

Współautor: Emily Deliter