30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mieszkałem w każdym większym amerykańskim mieście i te trzy są najgorsze

Mieszkałem w każdym większym amerykańskim mieście i te trzy są najgorsze

Podróż

Oto najgorsze miasta do życia dla dwudziestolatków. Gdzie znajduje się Twoje miasto?

Nieformalny ranking miast, których nienawidzi, prowadzony przez TikTokera wywołał kontrowersje po tym, jak jego najnowszy film nazwał Nashville najgorszym miejscem do życia dla dwudziestolatków.

„Jako osoba, która w wieku 20 lat mieszkała w prawie każdym większym amerykańskim mieście, oto trzy najgorsze miasta do życia w USA w wieku 20 lat” – Taylor Over, dyrektor generalny marki odzieżowej Pracapowiedział V Najnowszy wirusowy klip Z 3 milionami wyświetleń.

Powiedział, że wilgotna pogoda w Miami i wysokie koszty utrzymania sprawiają, że jest to niepożądane, co plasuje je na trzecim miejscu. Ubolewał także nad wilgocią i „bardzo słabym” samopoczuciem ze względu na szereg drogich klubów i restauracji w zasięgu ręki.

Jak na ironię, miasto na Florydzie zajęło siódme miejsce menu Portfela Jedno z najlepszych miejsc na rozpoczęcie kariery i 6. miejsce w „Resonance Consultancy”Najlepsze miasta Ameryki„Katalog, który ukoronował numer jeden Nowego Jorku.

„Wiem, że dla wielu osób jest to szokujące” – dodał. „Miami to świetne miejsce na weekendowy wypad. Kiedy tam pojedziesz, pomyślisz: «Świetnie», ale jeśli tam mieszkasz, znienawidzisz to miejsce”.

W programie twierdzono, że Nashville było najgorszym miastem do życia, gdy miał 20 lat ze względu na pogodę, smażone jedzenie i lokalną kulturę.
Taylor Show/TikTok
Ubolewał nad nieproporcjonalnym stosunkiem liczby mężczyzn i kobiet w barach i klubach w San Francisco.
Taylor Show/TikTok

Drugie najgorsze miejsce na liście Overa to San Francisco – pomimo czwartego miejsca w indeksie „Najlepszych miast Ameryki”, które określił jako „straszne” i „jak całe miasto”.

„Czynsz jest bardzo wysoki, a stosunek chłopców do dziewcząt wynosi jak 12 chłopaków na jedną dziewczynę – co jest niedobrze – w każdym barze i klubie, do którego pójdziesz” – narzekał. „Płacisz tysiące dolarów za czynsz, gdziekolwiek jesteś, i każdego ranka na progu domu znajdujesz nowe ludzkie odchody”.

READ  Sprzedaż biletów zarezerwowanych dla Chrisa Rocka rośnie jako komik na rozdaniu Oscarów — The Hollywood Reporter

Nie wspominając już o tym, że „nie można mieć samochodu”, bo inaczej się do niego włamią, a mimo to po mieście nie można chodzić ze względu na „wzgórza”, więc sponsoruje go Uber.

Według programu najgorsze miasto do życia po dwudziestce to Nashville – do cholery wieczory panieńskie.

Offer powiedział, że San Francisco jest zbyt pagórkowate, aby chodzić po nim pieszo.
Oleg Podzorow – Stock.adobe.com

„Nie ma zdrowej żywności, wszystko jest smażone, więc od razu przytyjesz 20 funtów” – narzekała Over. „Nie wierzą tamtejszym władzom”.

Do tego dochodzi nadmierne spożycie piwa, które – jego zdaniem – wywoła u mieszkańców poczucie „zniesmaczenia”. Południowe lata są obrzydliwie gorące i wilgotne. I jak miasto jest „rasistowskie i zacofane”.

Jednak głośny sprzeciw Ofera wobec trzech miast rozgniewał ich mieszkańców, wywołując gorącą debatę w komentarzach.

Chociaż niektórzy ludzie nie zgodzili się z oświadczeniami Offera, byli mieszkańcy lub goście Wielkiej Trójki stwierdzili, że ma on „absolutną rację”, a wielu potwierdziło, że mieszkają w Chicago.

„Jako dwudziestolatek mieszkający w Nashville… mylisz się” – stwierdził jeden z użytkowników.

„Mieszkam w San Francisco mając 20 lat i mam samochód, do którego nigdy się nie włamano i nigdy nie korzystałem z Ubera” – napisał inny sceptyk.

„San Francisco nie wszędzie jest górzyste, na pewno są tereny, po których można spacerować. To wspaniałe miasto, nie podoba mi się ta negatywność w San Francisco” – zgodziła się kolejna osoba.

„Nie jestem pewien, czy byłeś ostatnio w Nashville” – powiedział jeden z widzów.

„Miami to świetna zabawa na weekendowy wypad, kiedy tam pojedziesz i powiesz: «Jest super», ale jeśli tam mieszkasz, nie lubisz tego miejsca” – stwierdziła Over.
Mariacray – Stock.adobe.com

„Nie zgadzam się, spędziłem siedem lat w Miami Beach i świetnie się bawiłem, zwłaszcza bary nurkowe są świetne!” skomentował inny.

W Późniejszy klipJako najlepsze miasta do życia dla 20-latków wybrano odpowiednio Nowy Jork, Austin, Teksas i Los Angeles.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/10/25/lifestyle/ive-lived-in-every-major-us-city-these-3-are-the-worst/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania