30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kevin Smith przeprasza Bruce'a Willisa po zdiagnozowaniu afazji

Kevin Smith przeprasza Bruce’a Willisa po zdiagnozowaniu afazji

Kevin Smith czuje się jak „dołek” dla „frywolnych” komentarzy, które kiedyś wygłosił na temat Bruce’a Willisa, którego rodzina została zdemaskowana Ma afazję.

„Na długo przed jakimkolwiek materiałem Cop Out byłem wielkim fanem Bruce’a Willisa – więc to naprawdę smutne, gdy to czytam” Smith napisał na Twitterze W środę w odpowiedzi na wiadomość o diagnozie Willisa, nawiązując do komedii z 2010 roku, którą wyreżyserował i w której zagrał.

„Uwielbiał aktorstwo, śpiewanie i przegraną, co musiało być dla niego druzgocące” — kontynuował Smith 51, przyznając, że czuje się „jak przerwa z powodu moich małych skarg” i „tak mi przykro” dla 67-letniego Willisa „i jego rodziny”.

W styczniu 2011 r. Smith opisał swoje doświadczenie w pracy z Willisem przy Cop Out, w którym wystąpiła także Tracy Morgan, jako „f-king soulsing”.

„Było ciężko”, powiedział wtedy w podcastie „WTF with Marc Maron”. „Nigdy nie byłem w takiej sytuacji, jak ta, w której nie ma ani jednego składnika w skrzyni. To było zauroczenie królowej duszy.

Bruce Willis i Kevin Smith na planie "gliniarz na zewnątrz" w 2010.
Kevin Smith przeprosił za „nieważne” komentarze, które kiedyś zrobił na temat pracy z Brucem Willisem przy „Cop Out”.
© Warner Bros./Dzięki uprzejmości Everett C
Kevin Smith, Justin Long i Bruce Willis w "Żyj wolny lub umrzyj ciężko."
Smith i Willis, którzy pojawiają się tutaj z Justinem Longiem, pracowali również razem nad filmem z 2007 roku „Live Free or Die Hard”.
© 20thCentFox / Dzięki uprzejmości Everetta C

„To znaczy, wiele osób powie:„ Och, po prostu próbujesz zrzucić winę na film ”- twórca filmu kontynuował film z warunkowym kumplem, który otrzymał żałosne komentarze. – Nie, ale absolutnie nie miałem pomocy od tego faceta.

Chociaż Smith twierdził, że Willis „nawet nie usiądzie, aby zrobić zdjęcie plakatu Kinga”, pochwalił Morgana, obecnie 53-letniego, za uczynienie produkcji filmu znośną.

„Gdyby nie Tracy, mógłbym zabić siebie lub kogoś innego podczas kręcenia tego filmu” – powiedział sarkastycznie.

Kevin Smith na czerwonym dywanie w 2010 roku.
Smith powiedział, że czuje się „jak luka” teraz, gdy ujawniono diagnozę afazji Willisa.
Obrazy Getty

Nie jest jasne, jak długo gwiazda „Pulp Fiction” ma objawy afazji, ale jego rodzina ujawniła w środę, że rezygnuje ze swojej kilkudziesięcioletniej kariery ze względu na stan zdrowia.

READ  Jennifer Lawrence przedstawia totalną komedię w zwiastunie „No Hard Feelings” - Rolling Stone

Afazja wpływa na funkcje poznawcze osoby, w tym zdolność mówienia, pisania i rozumienia języka mówionego i pisanego. Zwykle ma to miejsce po udarze lub urazie głowy, chociaż rodzina Willis nie wyjaśniła, dlaczego.

Bruce Willis na czerwonym dywanie w 2004 roku.
Afazja wpływa na funkcje poznawcze osoby, w tym zdolność mówienia, pisania i rozumienia języka.
LightRocket za pośrednictwem Getty Images

Nie określili również, kiedy gwiazda „Szklanej pułapki” otrzymała diagnozę, ale źródła powiedziały Page Six, że tak było: Obecność „problemów poznawczych” na stronach filmowania Sięga co najmniej 2020 roku.

Źródła podały również, że tak było Używanie „nacięcia ucha” do karmienia jego linii I „ciało się rozmnaża, nie tylko do pracy [sequences]ale aby wydłużyć czas spędzony na ekranie”.

„Wszyscy wiedzą, obsada i ekipa”, wyjaśnił wtajemniczony, dodając, że rodzina aktora w końcu „wkroczyła” i „przeniosła się, by się nim zaopiekować”.