9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Meghan Markle podobno doświadczyła „drastycznej zmiany serca” i teraz chce zachować swoje królewskie tytuły

Meghan Markle podobno doświadczyła „drastycznej zmiany serca” i teraz chce zachować swoje królewskie tytuły

Meghan Markle

Meghan Markle Królewski ekspert twierdził, że dokonała „drastycznej zmiany serca w odniesieniu do tytułów”, co jest sprzeczne z tym, co powiedziała w bombie. wywiad operowy W marcu 2021 roku, kiedy powiedziała, że ​​tytuły nie są dla niej ważne.

Meghan Markle chce zachować tytuł królewski, gdy zdaje sobie sprawę z jego użyteczności

Królewski komentator Neil Shawn powiedział: Codzienne ekspresowe 41-letnia księżna Sussex rzekomo zmieniła swoje stanowisko po rozmowie z nią kuzyni księcia Harry’ego, Księżniczka Beatrice i Księżniczka Eugenie, ponieważ pomogły jej uświadomić sobie, jak ważne i korzystne jest posiadanie tych tytułów. Podobno chce zrobić wszystko, aby zachować tytuł księżnej Sussex, aby zapewnić swoim dzieciom i dzieciom księcia Harry’ego – trzyletniego syna Archiego i rocznej córki Lilibert – mieć własne pseudonimy.

„Harry i Meghan bardzo, bardzo chętnie trzymają się tych królewskich tytułów. Po wielu namysłach Meghan zdecydowała, że ​​tytuły będą dobre, nie tylko dla niej, ale także dla obojga jej dzieci” – powiedział Sean.

„Meghan bardzo zaprzyjaźniła się ze starszymi członkami monarchii, głównie z księżniczkami Eugenią i Beatrice. Po tym Meghan zdała sobie sprawę, jak przydatny był ten tytuł, zwłaszcza gdy chciała przenieść się do właściwych kręgów”, odnosząc się do Książę Andrzej, książę Yorku I Fergie, córki księżnej Yorku. „Dlatego chcieli zachować tytuły. Tak naprawdę sprowadza się to do tego, że po zaprzyjaźnieniu się z Beatrice i Eugenią zobaczyła, jak korzystne były dla nich te dwa tytuły. Ich ojciec, książę Andrzej, Musiał naprawdę mocno naciskać, aby jego dzieci dostały te tytuły.

Czytaj więcej: Megyn Kelly krytykuje Meghan Markle w swoim najnowszym podcaście: „Dostajemy to. Goryle się zamknęły!

Co Meghan Markle mówiła o nagłówkach w przeszłości?

Jeśli przywrócisz swój umysł do Niesławny wywiad z Oprah Winfrey, Meghan powiedziała: „Cała wielkość, która otacza te rzeczy, jest połączeniem, którego osobiście nie mam. Byłam kelnerką, aktorką, księżniczką i księżną – zawsze byłam tylko Meghan, prawda „Byłem jasne, kim jestem, niezależnie od tych wszystkich rzeczy, a najważniejszy tytuł, jaki dostanę, to absolutnie moja mama. Wiem o tym.”

READ  Została pozwana przez firmę produkcyjną, twierdząc, że kosztowała 7 milionów dolarów niezapłaconych kosztów koncertów

Jednak ona i książę Harry od tego czasu wyjaśnili, jak ważny jest tytuł królewski dla ich dzieci, szczególnie ze względu na związane z nim bezpieczeństwo i ochronę. Więc nigdy nie uwierzylibyśmy, że Meghan zrezygnuje z kolejnego królewskiego tytułu, jeśli zostanie on przyznany jej lub jej dzieciom!

Przezwiska dla dzieci Książę Harry i Meghan

Przyszłość tytułów dla dzieci księcia Harry’ego i Meghan jest obecnie w zawieszeniu, a wiele źródeł wskazuje, że król Karol III czeka Notatki bombowe księcia Harry’ego Ma on zostać opublikowany w styczniu 2023 roku, aby podjąć decyzję w sprawie nazwisk swoich wnuków, w zależności od tego, jak bardzo wychowuje rodzinę królewską.

Królewski autor Tom Power powiedział OK, odnosząc się do ich witryny z serialem dokumentalnym Netflix i pamiętników księcia Harry’ego: dodatkowy. „Nie sądzę, aby ich dzieci otrzymały tytuły, jeśli nadal będą oczerniać rodzinę królewską. Ale powinny również wziąć pod uwagę własne tytuły, księcia i księżnej Sussex, które Karol mógłby otrzymać, gdyby się źle zachowały”. dodany.

Czytaj więcej: Mówi się, że książę Harry i Meghan Markle nie spędzą Bożego Narodzenia z rodziną królewską ze względu na jego niszczycielskie wspomnienia