12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Casey Bloys z HBO wyjaśnia, że ​​do oszukania krytyków wykorzystano fałszywe konto na Twitterze

Casey Bloys z HBO wyjaśnia, że ​​do oszukania krytyków wykorzystano fałszywe konto na Twitterze

Dyrektor generalny i dyrektor generalny HBO, Casey Bloys, przeprosił w czwartek krytyków telewizyjnych za używanie fałszywych kont na Twitterze do odpowiadania na negatywne recenzje serialu HBO po środowym raporcie, który ujawnił przeszłe zachowanie Bloysa.

„Ci z Was, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem dyrektorem ds. programowania i bardzo, bardzo pasjonuję się serialami, które decydujemy się stworzyć. Oraz ludźmi, którzy je tworzą, i ludźmi, którzy nad nimi pracują” – powiedział Bloys. Czwartkowy poranek na początku prezentacji w siedzibie HBO w Nowym Jorku, wydarzenia promującego serial. Nadchodzące programy HBO i Max, które są planowane od 16 października. „Chcę, żeby seriale były świetne. Chcę, żeby ludzie ich kochać. Chcę, żebyście wszyscy je pokochali. Bardzo ważne jest dla mnie, co myślicie o tych programach. Kiedy o tym pomyślicie, myślicie, że jest rok 2020 i 2021, pracuję w domu i robię niezdrową ilość Przeglądając Twittera, wpadłem na naprawdę głupi pomysł, żeby dać upust swojej frustracji.

„Oczywiście sześć tweetów w ciągu półtora roku nie jest zbyt skuteczne” – kontynuował Bloys. Przepraszam jednak osoby wymienione w e-mailach i SMS-ach, które wyciekły. Oczywiście nikt nie chce być częścią historii, z którą nie ma nic wspólnego. Ale jak wielu z Was wie, w ciągu ostatnich kilku lat poczyniłem postępy w korzystaniu z komunikacji bezpośredniej. Kiedy kwestionuję coś w recenzji lub kwestionuję coś, co widzę, wielu z Was jest na tyle miłych, aby nawiązać ze mną kontakt i myślę, że jest to najzdrowszy sposób. Ale porozmawiamy o tym więcej, a ty możesz zadawać mi pytania, o co chcesz, w sekcji pytań i odpowiedzi. – Chciałem to po prostu wyrzucić z siebie.

Następnie prezes HBO rozpoczął prezentację materiałem z nadchodzącego sezonu True Detective: Night Country.

Oświadczenia Bluesa pojawiają się dzień później Rolling Stone’a opublikował artykuł szczegółowo opisujący pozew złożony przeciwko dyrektorowi generalnemu i HBO przez byłego pracownika Sulleya Teymoriego, który twierdzi, że został zwolniony bezprawnie.

READ  Killers of Venus Moon wywołało owację na stojąco: The Incredible Scorsese – Variety

Chociaż nie zostało to uwzględnione w samym pozwu, Rolling Stone wskazał na rzekome wiadomości tekstowe w latach 2020 i 2021 pomiędzy Bloysem a wiceprezesem ds. programowania dramatów Kathleen McCaffrey. W rzekomej wymianie SMS-ów Bloys i McCaffrey wielokrotnie omawiali kwestię odpowiadania krytykom, którzy negatywnie wypowiadali się na temat serialu HBO, w tym „Perry Mason” i „Mare of Easttown”, za pomocą fałszywych kont na Twitterze. Rolling Stone twierdzi, że te SMS-y dostarczone przez Temori zostały sprawdzone i zweryfikowane na podstawie jej metadanych.

Temori, który był wówczas asystentem dyrektora, twierdzi, że polecono mu założyć w tym celu konto na Twitterze, co zrobił i przypisał fałszywej osobie Kelly Shepherd (matce wegance z Teksasu). Teymori wysłał tweety z tego konta w odpowiedzi na negatywne recenzje krytyków.

Ponadto Taymuri powiedział Rolling Stone, że na prośbę Bloysa pozostawił anonimowe komentarze do niektórych artykułów w Deadline w odpowiedzi na negatywne opinie innych użytkowników na temat serialu HBO i jego twórców.

W pozwie złożyli także Timorese McCaffrey, szefowa serialu HBO Francesca Orci, Abel „The Weeknd” Tesfaye i dwóch producentów anulowanego już serialu HBO „Idol”. Taymuri twierdzi, że został źle potraktowany na planie serialu, kiedy w 2021 roku został koordynatorem scenariusza projektu i na to stanowisko został przeniesiony z roli asystenta wykonawczego.