16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kontynuacja negocjacji SAG-AFTRA w czwartek – The Hollywood Reporter

Kontynuacja negocjacji SAG-AFTRA w czwartek – The Hollywood Reporter

Hollywood pozostanie w napięciu w czwartek, kiedy zaplanowano kontynuację negocjacji pomiędzy SAG-AFTRA a Sojuszem Producentów Filmowych i Telewizyjnych.

W środę wieczorem obie strony nadal prowadziły negocjacje, rozmawiając za pośrednictwem sztucznej inteligencji Co okazało się punktem spornym przy finalizacji rozmów kontraktowych Źródło związkowe podało, i inne kwestie. Podobnie jak podczas poprzednich negocjacji w tym tygodniu, na rozmowach nie byli obecni dyrektorzy generalni Hollywood, które ze strony zarządczej prowadziła prezes AMPTP Carole Lombardini.

„Sprawy nadal się toczą, ale powoli” – podało źródło ze studia, z którym skontaktowano się w środę.

SAG-AFTRA też Napisał w liście Do swoich członków po rozmowach w środę: „Komitet Negocjacyjny zebrał się dzisiaj, aby omówić i sfinalizować naszą odpowiedź na otrzymaną wczoraj kontrpropozycję AMPTP AI. Następnie negocjatorzy spotkali się z przedstawicielami AMPTP na ponad trzy godziny dzisiejszego popołudnia i wieczoru, aby przedstawić i dokonać przeglądu naszej poprawionej Kontynuujemy Oczekujemy odpowiedzi AMPTP na kompleksowy pakiet kontrpropozycji, które przedstawiliśmy im w sobotę i które dotyczą nierozstrzygniętych kwestii.

We wtorek wydawało się, że porozumienie jest na horyzoncie, mimo że nadal występują problemy, w tym bariery w korzystaniu ze sztucznej inteligencji przez firmy rozrywkowe. Tego dnia źródło w studiu wskazało, że podjęcie decyzji w sprawie pozostałych punktów umowy może zająć kilka dni, natomiast kilku czołowych aktorów oświadczyło, że powiedziano im, że wkrótce możliwe będzie osiągnięcie wstępnego porozumienia.

W środę rano, przed rozpoczęciem negocjacji o godzinie 11:30, członkowie komitetu negocjacyjnego SAG-AFTRA, a także prezydent Fran Drescher i dyrektor generalny krajowy Duncan Crabtree-Ireland dołączyli do zatłoczonej „pikety jednostek” w Disney Studios w Burbank. Protestujący skandowali „Dłuższy dzień/Mocniejszy dzień”, maszerując przed główną bramą Disneya z tabliczkami z napisem: „Twój występ był bananowy!”. Banany!” i „Bxtch Betta, weź moje pieniądze”.

READ  Kolekcja HanuMan Box Office, dzień 5: Film Teji pokonuje Guntura Kaarama

W wiadomości wideo udostępnionej w mediach społecznościowych SAG-AFTRA spółka Crabtree-Ireland potwierdziła, że ​​obecni byli także członkowie innych związków zawodowych, takich jak IATSE i Teamsters. „Wszyscy tutaj nas wspierają i wysyłają sygnał tym firmom, że muszą dotrzeć do mety i zawrzeć z nami uczciwy układ” – powiedział.

W środę w swoim własnym komunikacie wideo w mediach społecznościowych Drescher odniosła się do swojego stylu negocjacji po tym, jak pojawiły się doniesienia, że ​​brała udział w negocjacjach z pluszową lalką w kształcie serca. „Mogę być dokładnie tym, kim jestem, mogę przewodzić myślą, mogę przewodzić mądrością, mogę przewodzić współczucia, mogę być sobą” – powiedziała. „Potrafię prowadzić i trzymać małą zabawkę w kształcie serca, którą nazywam „Miłością”.

Kim Masters wniósł wkład w raportowanie.