28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Megan Thee Stallion i Dua Lipa odtwarzają niesławny moment na scenie między Mariah Carey i Whitney Houston

Megan Thee Stallion i Dua Lipa odtwarzają niesławny moment na scenie między Mariah Carey i Whitney Houston

scenariusz Leah Dolan, CNN

Artystki Megan Thee Stallion i Dua Lipa wyszły na scenę w niedzielę wieczorem, aby wręczyć nagrodę dla Najlepszego Nowego Artysty na 64. dorocznej gali Grammy, odtwarzając moment w historii kultury popularnej z wpadką w garderobie.

Obie wokalistki sięgnęły po mikrofon w tej samej czarnej kopertowej sukience Versace i masywnym złotym naszyjniku, który zwrócił się do siebie w fałszywej złości. „Nie kradnij mojego spojrzenia” – powiedziała Megan The Stallion. Dua Lipa odpowiedziała: „Powiedziano mi, że jeśli dostanę ekskluzywną ofertę, będę musiał porozmawiać z Donatellą”.

Chwilę później 66-letnia włoska projektantka mody pojawiła się na scenie w sukni wyszywanej złotymi cekinami, mrucząc po włosku. Natychmiast zdjęła odpinaną spódnicę obu artystom. „Wiesz co?”, powiedział Versace, zanim opuścił scenę, odsłaniając ledwie małą świtę Dua Lipy. „To są teraz moje dziewczyny”. Megan dodała: „Dziękuję Donatello! Teraz oboje wyglądamy jak zwycięzcy”.

Powiązane wideo: Donatella Versace – ikona mody z Lady Gagą

Podczas gdy wszyscy celebryci obawiają się fałszywej mody, chwila między obsadą w niedzielny wieczór była zabawnym ukłonem w stronę innych nagród, które odbyły się jakieś 24 lata temu. Podczas Video Music Awards w 1998 roku legendy muzyki Mariah Carey i Whitney Houston wykorzystały modę, aby podkreślić swoją rzekomą zawodową rywalizację. Po latach bezpośredniego porównywania przez prasę ich pracy, Houston przedstawiła teraz kultową odpowiedź na: 1990 . wywiad Zapytana, co myśli o Carrie. „Co o tym myślisz?” – Nie myślę o tym – odparł Houston.

Mariah Carey i Whitney Houston nosiły tę samą brązową sukienkę Vera Wang jako część zaplanowanego skeczu na VMA w 1998 roku. kredyt: Jeff Kravitz/Getty Images

Osiem lat później, jak są Przedstaw nagrodę W najlepszym męskim teledysku Carrie i Houston wykorzystały swoją reputację zwaśnionych diw, nosząc tę ​​samą brązową sukienkę Vera Wang z szerokim dekoltem. „Ładna sukienka” – powiedziała Carrie Houston na scenie. – To wyjątkowe, prawda? Brzmi bardzo znajomo. Knebel przeszedł do historii kultury popularnej, a teraz żyje prawie trzy dekady później.