23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kanye West spada z Coachella

Kanye West spada z Coachella

Zachód, który teraz przechodzi przez Yi, Będzie to jeden z nagłówków Na Festiwalu Muzyki i Sztuki Coachella Valley z Billie Eilish i Harrym Stylesem.

Źródło podało, że West nie chciał wychodzić na scenę w trakcie walki o rozwód z Kim Kardashian i po jednostronnym sporze z gospodarzem „Daily Show” Trevorem Noahem.

W ciągu ostatnich kilku tygodni West zabrał się do mediów społecznościowych, aby wyrazić swoje skargi dotyczące problemów ze wspólnym rodzicielstwem z Kardashianem.

To było Zawieszony na Instagramie na 24 godziny Za zamieszczanie rasistowskich oszczerstw skierowanych przeciwko Noah po tym, jak nocny gospodarz wyraził zaniepokojenie sporem Westa z Kardashianem.
Yi występuje na rozdaniu nagród Grammy w niedzielę Później również został odwołanywedług trzech źródeł bliskich artystom, powołując się na „jego zachowanie w Internecie”.

Nie brałeś udziału w tym wydarzeniu, ale zdobyłeś dwie nagrody Grammy.

Coroczna impreza odbywa się przez dwa tygodnie w Empire Polo Club w Indio w Kalifornii, aw tym roku zaplanowano na 15-17 kwietnia i 22-24 kwietnia.

West wcześniej zagroził, że odejdzie z Coachelli po tym, jak Eilish wygłosił komentarz, który przedstawiał go atakującego Travisa Scotta – czemu Eilish temu zaprzeczył.

Chociaż Scott nie został ogłoszony jako jeden z nagłówków, nie będzie już występował na Coachelli z Westem, powiedział CNN źródło.

READ  Rolling Stones wydają na żywo klasyczną piosenkę, aby rozpocząć nową trasę