19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Matty Cash z Aston Villa ubiega się o polski paszport na międzynarodowy awans

Cash kwalifikuje się do obywatelstwa przez matkę, której rodzice pochodzą z Polski, a obecnie nadzoruje transformację międzynarodowej lojalności z możliwościami szczupłej rozmowy w Wielkiej Brytanii.

Ładowanie wideo

Film niedostępny

Anglia nie stwarza „jasnych możliwości” – Gareth Southgate

Aston VillaW sprawie Matty Cash złożył wniosek o polski paszport i ma dokonać przełomu w zmianie lojalności międzynarodowej.

24-letni Słowak, ma polskie korzenie poprzez matkę, której rodzice wyemigrowali do Anglii podczas II wojny światowej.

Pieniądze z podpisywania błyszczały w kolorze bordowym i niebieskim Las Nottingham Za 16 16 milionów, zarejestrowanych zeszłego lata, został przeniesiony z latającego skrzydłowego do obrońcy na Stadionie Miejskim.

Używany w sobotę skrzydłowy przez menedżera Deana Smitha Everton Podróżując do Villa Park, trafił crackera słabą lewą nogą, zdobywając bramkę w drugiej połowie i otwierając własne konto uderzeń w Midlands.

Następny na liście osiągnięć Casha może strzelić swojego pierwszego gola na arenie międzynarodowej Weekendowe spekulacje Mówi się, że ruch postępuje.Matty Cash z Aston Villi może zostać ogłoszony jako grający dla Polski
(

Obraz:

Obrazy Getty’ego)
Ojciec Casha, mówi Stuart, grał w swojej karierze futbolowej podczas podróży do Chesterfield i Brentford. Fakty dotyczące gry Przekazał aktualizację sytuacji w poniedziałek.

Cash SR potwierdził: „Jesteśmy w trakcie zbierania dokumentów wymaganych do uzyskania przez Matta polskiego obywatelstwa.

„Rozpoczęliśmy ten proces kilka miesięcy temu i powinien się on wkrótce zakończyć. Współpracujemy w tej sprawie z polskim oddziałem w Londynie.”

West Ham Napastnik Michael Antonio chciał reprezentować najnowszego Anglika i Jamajczyka, aby decydować o jego międzynarodowych perspektywach.

„Mattie chce sprawdzić się na arenie międzynarodowej” – dodał Stuart. „Grał w drugim sezonie Premier League Kolejną poprawą będą występy reprezentacji narodowych. „Cash wkrótce będzie pod wodzą Paulo Sousy i zagra z Robertem Lewandowskim
(

Obraz:

Diffoty Images autorstwa Mattisa Slotkovsky’ego / Getty Images)
Czy Kash chce teraz grać dla Polski, czy powinien poczekać na wezwanie Anglii i spróbować szczęścia? Daj nam swój werdykt Tutaj.

„Jeśli Federacja Polska wyrazi zainteresowanie, mój syn jest otwarty.”

W obliczu ostrej rywalizacji o pieniądze w reprezentacji Anglii juniorzy Reese James i Trent Alexander-Arnold zajmują obecnie miejsca w składzie Gareth Southgate, podczas gdy Kieran Tripper i Kyle Walker są bardziej zaangażowani.

Gole Harry’ego Kane’a i Damiena Skymansky’ego w Warszawie pomogły obu krajom zremisować 1:1 w ostatnich eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Prawy obrońca, stworzył nas Drużyna tygodnia w Premier League, Zapytany o grę dla Polski w 2020 roku Sky Sports: „Moja matka [Babara] W rzeczywistości połowa to Polacy i biegle włada językiem.

– Miałem kontakt z moim agentem w sprawie gry dla Polski. To jest coś, co widzę. Muszę dobrze grać i robić postępy, zanim będę mógł podjąć jakąkolwiek decyzję. Dobrze mieć taką opcję.

Kiedy w październiku ogłoszono ostatni skład Paulo Sousy na eliminacje z San Marino i Albanią, fani żartobliwie pytali, gdzie jest gotówka.

Menedżer mediów w Polsce, Jacob Kyatkovsky, nie docenił doniesień Świergot Zanim tata Stuart potwierdził wiadomość.

Pieniądze są w porządku Chelsea Środa w trzeciej rundzie Pucharu Carabao dla Villi.

Oczekuje się, że Smith wkrótce skomentuje wiadomość o możliwej międzynarodowej zmianie całego jego pleców, stając w obliczu kolejnego testu przeciwko jednemu z tak zwanej Wielkiej Szóstki w Premier League.

„To są gry, które kochamy. Chcemy rzucić sobie wyzwanie i mamy nadzieję, że możemy” – powiedział szef złoczyńcy. „Nie ma łatwych meczów na tym poziomie. Graliśmy z Chelsea i Evertonem, a teraz gramy z Chelsea. Manchester United I Tottenham.

„Zwycięstwo z Evertonem posunie nadzieję i optymizm wszystkich do przodu”.


Czytaj więcej

Czytaj więcej
READ  Polski Orlan Venture złożył skargę na Global LNG