21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Martin w „Pięknej nocy” na stadionie Arsenalu |  Wywiad |  Aktualności

Martin w „Pięknej nocy” na stadionie Arsenalu | Wywiad | Aktualności

Martin Odegaard powiedział, że środowy wieczór na Emirates Stadium był przepiękny, kiedy pokonaliśmy Lens 6:0 i zakwalifikowaliśmy się do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Powiedział: „To była piękna noc na stadionie Emirates w Lidze Mistrzów”. „Jest o co grać, ale zaczęliśmy dobrze, więc był to solidny mecz z naszej strony.

„Szczerze mówiąc, to było szalone, ale spisaliśmy się dobrze. Intensywność i tempo, z jakim graliśmy oraz to, co zrobiliśmy w polu karnym, było fantastyczne. Chcieliśmy kontynuować to samo w drugiej połowie, ale mecz był nieco inny , a występ był solidny.

Wiedzieliśmy, o co dzisiaj gramy, więc mogliśmy tego dokonać i oczywiście jesteśmy teraz bardzo szczęśliwi”.

Po zdobyciu gola Odegaard podał rzut karny z końca meczu do Jorginho i strzelił sześciu różnych strzelców.

„Tak, myślę, że to też było dla niego dobre. Tak jak powiedziałem, różnica w liczbie strzelców przez cały dzień jest dobra dla zespołu i poprawia pewność siebie, więc cieszę się, że to widzę.

Zapytany, jak dumny był z tego, że prowadził zespół przez całą kampanię w Premier League i Lidze Mistrzów, Martin powiedział: „Szczerze mówiąc, nie mógłbym być bardziej dumny.

„Wspaniale jest grać dla tego klubu i oczywiście być także jego kapitanem i reprezentować klub. Kocham ten zespół, kocham ten klub i kocham to, co robimy, więc wspaniale jest być tego częścią. Jestem podekscytowany tym, co nadejdzie.”

Prawa autorskie 2023 Arsenal Football Club Limited. Zezwala się na wykorzystanie cytatów z tego artykułu pod warunkiem odpowiedniego podania źródła www.arsenal.com.

READ  Raport i najważniejsze wydarzenia z Grand Prix Kanady 2023 FP2: Hamilton prowadzi Mercedesa 1-2 podczas przerwanej drugiej sesji treningowej GP Kanady