30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Marisa Tomei powraca ze Spider-Mana twierdzi, że nie zapłaciła za Pete'a Davidsona „King of Staten Island”

Marisa Tomei powraca ze Spider-Mana twierdzi, że nie zapłaciła za Pete’a Davidsona „King of Staten Island”

Marisa Tomei próbuje potem trochę kontrolować obrażenia W tym tygodniu twierdziła, że ​​jest sztywna, bo grała matkę Pete’a Davidsona Król Staten Island.

„Właściwie rozmawiałem dzisiaj z Pete’em, ponieważ powiedziałem:„ Nie dostałem za to zapłaty. Czy zrobiłeś? Powiedziała: Czy w tym wieku przejrzystości możemy rozmawiać? tocząca się skała W wywiadzie opublikowanym w czwartek o filmie wyreżyserowanym przez Judda Apatowa, który został napisany przez Davidsona i oparty był na stracie jego ojca, strażaka, podczas 11 września.

Tommy pospiesznie podążył za tym śmiałym twierdzeniem, rzucając obawy o płacenie, ponieważ „dobrze się bawiła”.

2C61C73

Marisa Tomei i Pete Davidson w Królu Staten Island.

TCD / Prod.DB / Naukowa galeria zdjęć

„Podejście Judda do gentryfikacji – szeroko zakrojone podejście – było przerażające” – dodała. „Jestem we wszystkich tych sytuacjach. To było bardzo wyzwalające. To naprawdę zmieniło sposób, w jaki od teraz podchodzę do każdej postaci.”

Komentarz został pogrzebany w pytaniach i odpowiedziach, a Tommy omawiał rolę przebiegłej ciotki Toma Hollanda, Mae w Spider-Man: Nie ma miejsca na dom A Zgubił Oscara, który zdobyła w 1993 roku dla najlepszej aktorki drugoplanowej kuzyn Vinnie. (Okazuje się, że złoty posąg został ukryty w domu jej matki.)

Ale wygląda na to, że ktoś natknął się na nieostrożny komentarz, mówiący Szósta strona Sobota, w której nie zapłacił tylko Tommyale dostała z góry ponad milion dolarów.

Źródło zbliżone do produkcji powiedziało: „Marissa Tomei otrzymała 100% zapłaty za film”. – Jest wyraźnie zdezorientowana.

Powiedzieli, że chociaż przedstawiciele Tommy’ego nie odpowiedzieli na prośbę The Daily Beast o komentarz tocząca się skała Aktorka już zapłaciła za film. Był bardziej zdezorientowany przez Tommy’ego w odniesieniu do „niejasnych szczegółów umowy”.

król stanowej wyspy, W którym Davidson zagrał główną rolę i był producentem wykonawczym, został wydany w czerwcu 2020 roku. Czarna komedia nadal zarobiła 40 milionów dolarów w środku pandemii, przekraczając 35 milionów dolarów budżetu, według Hollywoodzki reporter.

Ale niezależnie od rzekomego problemu z popychaniem, Tommy był tak pewien, że świetnie się bawiła podczas filmu, że nawet pochwaliła Davidsona, mówiąc: „On jest bardzo prawdziwy i niefiltrowany, ale jest bardzo wrażliwy. Więc jest kombinacją, której nie można się oprzeć. jest przystojny. Chociaż grałem[his mom]. „

READ  Mona Lisa: Zupa rzucona na obraz w Luwrze w Paryżu – Francuskie Radio Publiczne