25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Strzelec na marzec 2022

Strzelec na marzec 2022

Horoskop marcowy dla Strzelca

To będzie niezwykły miesiąc, pełen fajnych i promiennych stron. To tak, jakby wszechświat wziął swoje najlepsze, podobne do klejnotów strony i rozrzucił je na ciemnoniebieskim, aksamitnym wieczornym niebie w marcu. Patrząc na swój wykres słoneczny, ze wszystkimi planetami krążącymi pod horyzontem przez prawie cały miesiąc, będziesz miał czas na skupienie się na swoim życiu osobistym.

Co ciekawe, żadna planeta nie cofa się, co jest niezwykłe. Wszystkie poruszają się bezpośrednio, co oznacza, że ​​każda planeta jest dla ciebie potężna i użyteczna. Biorąc pod uwagę, że zewnętrzne planety Jowisza, Saturna, Urana, Neptuna i Plutona są w retrogradacji od czterech do pięciu miesięcy na raz, to coś znaczy! Nawet Merkury, który co trzy miesiące cofa się w retrogradacji, jest bezpośredni. Era retrogradacji Wenus dobiegła końca, a Mars nie wejdzie w retrogradację do końca października do połowy stycznia 2023 roku. Wszystko to oznacza, że ​​masz wyjątkową okazję do osiągnięcia solidnego postępu, bez względu na to, co chcesz osiągnąć na swojej liście w marcu.

W szczególności możesz teraz skupić się na swoim stylu życia, więc jeśli musisz się przenieść lub chcesz kupić nieruchomość, w tym miesiącu powinieneś poważnie podejść do szukania różnych nieruchomości, prawdopodobnie trafisz w idealne miejsce. Kiedy masz olśniewające strony, takie jak twoja, nigdy nie powinieneś zadowalać się niczym innym niż stanem snu. Można znaleźć duży obszar, który jest całkowicie nasłoneczniony, blisko akwenu, ma widok z najwyższego punktu – i ma też ogromne zbiorniki. Ten miesiąc byłby również idealny do wynajęcia, kupna lub sprzedaży nieruchomości, rozpoczęcia remontu, stworzenia basenu lub wykonania bardzo magicznej i artystycznej architektury krajobrazu.