30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mariah Carey śpiewa ze swoją 12-letnią córką Monroe na koncercie w Los Angeles

Mariah Carey śpiewa ze swoją 12-letnią córką Monroe na koncercie w Los Angeles

Ojcowie

Świąteczny duch panuje w rodzinie.

Mariah Carey i jej 12-letnia córka Monroe Cannon wystąpiły w piątkowy wieczór w Hollywood Bowl w Los Angeles.

W nagraniu wideo ze słodkim występem Kim Kardashian duet matka i córka zaśpiewał „Jesus Born on This Day” z świątecznego albumu Carey „Merry Christmas” z 1994 roku.

Carrie Minnie Me również pokazała swoje umiejętności, grając na gitarze podczas wykonywania utworu „Christmas Wrapping”.

W uroczystym pokazie wzięło udział wiele gwiazd, w tym Kris Jenner, Nicole Richie i Kardashian, które przyprowadziły ze sobą córki North i Chicago oraz siostrzenicę Dream.

Carey, która ma bliźniaki Monroe i Maroccan z 12-letnim ojcem Nickiem Cannonem, od dawna otwarcie mówi o talentach muzycznych swoich dzieci.

W piątek Mariah Carey przyprowadziła córkę Monroe na wyprzedany koncert.
Randall Michelson/Hewitt Silva – Live Nation
Carrie i jej 12-letnia Sand „Tego dnia narodził się Jezus”.
Randall Michelson/Hewitt Silva – Live Nation

„Uwielbiam to. Uwielbiam patrzeć, jak wchodzą w tę przestrzeń występów, tę przestrzeń muzyczną, a fakt, że chcą to robić, to ich sprawa”. – powiedział Reach Wcześniej w tym tygodniu.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


„Nigdy nie mówię: «Powinniście to zrobić», wiecie? To wszystko, czego chcą, trenują, do tego dążą i naprawdę ciężko pracują, więc robi to na mnie wrażenie”.

Carrie Monroe i jej siostra bliźniaczka Maroccan są związane z Nickiem Cannonem.
Randall Michelson/Hewitt Silva – Live Nation

54-letnia piosenkarka „Touch My Body” ujawniła na początku tego miesiąca, że ​​jej syn i córka dołączą do niej podczas jej wakacyjnej trasy koncertowej.

„Myślę, że moja córka trenuje więcej ode mnie, więc myślę, że może trenować trochę więcej ode mnie” – powiedziała Carey Powiedział ABC NewsDodaje, że według niej Monroe „w pewnym sensie ma” swój własny gwizdek oktawowy i „musi się nim po prostu bawić”, aby osiągnąć w nim sukces.

READ  Rhea Seehorn trzyma się od tego z daleka

Chociaż jej dzieci wykazują obecnie zainteresowanie muzyką, nie jest do końca pewna, czy „naprawdę utalentowane” dzieci pójdą w jej ślady na zawsze.

Piosenkarka „Emotions” wystąpiła w Hollywood Bowl w Los Angeles w Kalifornii, gdzie bilety na występy zostały wyprzedane.
Randall Michelson/Hewitt Silva – Live Nation
Na widowni zasiadły gwiazdy, w tym Kris Jenner i Nicole Richie.
Randall Michelson/Hewitt Silva – Live Nation

„Nie chcę mówić, że to moi przyjaciele, bo wtedy pomyślą: «Och, moja mama jest banalna»” – zachwycała się, po czym zacytowała scenę z filmu „Wredne dziewczyny”.

„Nie jestem zwyczajną mamą. Jestem niesamowitą mamą.

Monroe i Moroccan dołączą także do swojej matki na scenie podczas niedzielnej gali Billboard Music Awards. Carey ma wykonać swój hit nr 1 „All I Want for Christmas is You”.


Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2023/11/18/parents/mariah-carey-performs-with-daughter-monroe-12-at-sold-out-holiday-concert-in-la/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site %20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania