22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Maksym Chmerkowski mówi, że utknął w Kijowie

Maksym Chmerkowski mówi, że utknął w Kijowie

  • Były profesjonalista „Dancing with the Stars” Maksim Chmerkovskiy publikuje na Instagramie aktualizacje z Ukrainy.
  • Chociaż mieszka w Stanach Zjednoczonych, był w Kijowie jako sędzia programu konkursów tanecznych.
  • W niedawnym nagraniu powiedział, że obecnie przebywa w Kijowie, ponieważ wyjazd jest „niebezpieczny”.

Absolwent „Dancing with the Stars” Maxim Chmerkovsky powiedział, że obecnie „utknął” w Kijowie po Putin zezwolił na zakrojony na szeroką skalę atak na kraj.

W czwartek zawodowa tancerka urodzona na Ukrainie Zaczął aktualizować swoich 886 tys. obserwujących na Instagramie o swojej aktualnej lokalizacji i bezpieczeństwie na Ukrainie. W piątek Chmerkowski powiedział, że słyszał, iż „nie jest bezpieczne” przemieszczanie się w kierunku granicy i próba wyjazdu.

„Jestem bezpieczny”, powiedział. „Nie poproszono nas o przeprowadzkę, a ja tylko postępuję zgodnie z instrukcjami”. Film na Instagramie. „To wszystko co mogę powiedzieć.”

Chmerkowski urodził się na Ukrainie w 1980 roku i wyemigrował do Stanów Zjednoczonych wraz z rodziną w połowie lat 90., jak podaje Magazyn Ludzie. On i jego brat Valentine kontynuowali zawodową karierę taneczną w Stanach Zjednoczonych i ostatecznie zostali uczestnikami programu ABC „Dancing with the Stars”. Jak Raportowane przez nas co tydzieńChmerkovskiy tymczasowo wrócił na swoją ojczystą Ukrainę, aby pracować jako sędzia przy ich wersji tego samego serialu telewizyjnego.

W swoim nagraniu wideo na Instagramie Chmerkowski powiedział, że rozmawiał z lokalnymi przyjaciółmi na Ukrainie, którzy powiedzieli mu, że sytuacja jest „absolutnie przerażająca”.

„Ludzie są mobilizowani. Cały kraj został wezwany do wojny” – powiedział. „Mężczyźni, kobiety, chłopcy, ci ludzie, których oceniałem kilka dni temu na zawodach tanecznych, śmiało zdobądźcie broń i rozstawcie się do obrony kraju”.

„Nie przekazuję wiadomości” – kontynuował Chmerkovsky, dodając, że dzieli się jego przemyśleniami „z mojego doświadczenia, a ludzie, z którymi rozmawiam, są silnie naładowani”.

READ  Rodzice Taylor Swift i Travisa Kelce’a pokłócili się na meczu Chiefs

Jego brat Valentine i jego żona Peta Murgatroyd rozmawiali głośno na swoich kontach na Instagramie, pytając fanów i obserwujących „Módlcie się” o bezpieczny powrót Chmerkowskiego do ojczyzny w Stanach Zjednoczonych.

Ale na razie zawodowy tancerz powiedział, że nie może nawet próbować wrócić do domu.

Post udostępniony przez Maksima Chmerkovskiego (@maksimc)

„Obecnie nie próbuję odejść” – powiedział na Instagramie. „Zamierzam tu zostać. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby być tak bezpiecznym, jak to tylko możliwe, ale w tej chwili nie zmierzam w kierunku granicy”.

Chmerkowski powiedział, że jego przyjaciele powiedzieli mu, że „to jest bardzo niebezpieczne i że w pobliżu granicy odbywa się wiele bezsensownych działań poza materiałem wojennym”.

W czwartek przedstawiciel Chmerkovskiego Odmów dodania dodatkowego oświadczeniapo raz kolejny odnosząc się do Insidera do aktualizacji wideo Chmerkowskiego jako jego oficjalnych komentarzy.

Konflikt między Rosją a Ukrainą szaleje od lat, ale w ostatnich tygodniach dramatycznie nasilił się. Rosja zgromadziła wokół Ukrainy dużą liczbę wojsk. Do 190 000, szacunki w USA – W największej operacji wojskowej w regionie od czasów II wojny światowej.

w poniedziałek, Putin uznał żądania niepodległościowe Z separatystycznych regionów Ługańska i Doniecka na Ukrainie, zamawiając tam wojska To, co określił jako ograniczoną operację pokojową na wschodzie kraju.

Po niecałych 72 godzinach Putin zezwolił na zakrojony na szeroką skalę atak na Ukrainę. W następnych godzinach Eksplozje uderzyły w miasta na całej Ukrainie, setki mil od dawnej strefy konfliktu. Ukraińscy urzędnicy donosili o bitwach na jej granicy z Rosją, z dziesiątkami ofiar.

Bezpośredni blog o inwazji od wewnątrz Obejmuje zmiany w miarę ich występowania.