15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Priyanka Chopra odpowiada na przeprosiny Rosie O'Donnell od TikTok

Priyanka Chopra odpowiada na przeprosiny Rosie O’Donnell od TikTok

Priyanka Chopra i jej mąż.
Zdjęcie: Lia Toby/BFC/Getty Images dla BFC

Rosie O’Donnell nie wie kto Priyanka Chopra On jest. Tak, Priyanka Chopra, wiodąca aktorka Bollywood, która przeniosła się do światowe filmy hollywoodzkie Jak na przykład Matryca Zmartwychwstania A biały Tygrys. ona też Członek żon Jonasaożeniony z najmłodszym JoBro Nick Jonas. Z ponad 74 milionami obserwujących na InstagramieWiększość ludzi wie, kim ona jest. Wszyscy oprócz Rosie O’Donnell, która stworzyła dwa dziwaczne Tik Toks sposoby dokumentowania niezręcznej interakcji między nimi w Nobu Restaurant.

Miejsce akcji: Rosie O’Donnell wita Nicka Jonasa i jego żonę Priyanka Chopra w Nobu w Malibu. O’Donnell mówi Chopra, że ​​jest fanką swojego ojca, co dezorientuje Chopra. Wtedy Chopra zapytał ją: „Kim jest mój ojciec?” Na co O’Donnell odpowiedział: „Deepak Chopra”. AKA jest autorem medycyny alternatywnej, a nie ojcem Chopry. Chopra powiedział jej wtedy, że Chopra to bardzo popularne nazwisko. Takie interakcje są zwykle pochowane głęboko, gdzie nikt inny nie może o nich usłyszeć, ale O’Donnell postanowiła kilkakrotnie zawstydzić się przed większą publicznością. O’Donnell opowiada historię żenującego momentu TIK Tok, odnosząc się do Chopry jako „żony Chopry” i nie znając jej imienia w tej historii. Komentatorzy szybko powiedzieli, że nieznajomość nazwiska Priyanki Chopra nawet po interakcji jest brakiem szacunku.

Następnego dnia O’Donnell odszedł TIK Tok Jeszcze raz przeprosić za nieznajomość jej imienia. „Ona jest najwyraźniej bardzo znaną i bardziej znaną aktorką niż [Nick Jonas]Więc jestem pewien, że na początku wydawało jej się to dziwne, powiedział O’Donnell. Wydaje się jednak, że jedyne przeprosiny oferowane przez O’Donnell były online. Priyanka opublikowała odpowiedź na swoją historię na Instagramie.

„Nigdy nie brałem siebie na poważnie, myśląc, że wszyscy będą wiedzieć, kim jestem lub jaka jest moja firma. Ale jeśli chcę publicznie przeprosić za bardzo żenujące prywatne spotkanie, myślę, że najlepiej spędzić czas w Google zanim to zrobisz lub nawet spróbujesz komunikować się bezpośrednio” – napisał Chopra. „Wszyscy zasługujemy na szacunek za naszą wyjątkową osobowość i nie nazywamy nas „ktoś” lub „żoną”, w szczególności w szczerych przeprosinach”. Zakończyła oświadczenie ostateczną myślą o swoim nazwisku. „Uwaga: jak powiedziałem wcześniej, nie wszystkie postacie Chopry są spokrewnione z wielkim Deepakiem, tak jak nie wszyscy Smithowie są spokrewnieni z legendarnym Willem Smithem”. Może Rosie może porozmawiać ze swoim bratem Chris O’Donnell O tym zamiast Tik Tok.

READ  Anna Kendrick ujawnia, że ​​​​była „niedawno” w emocjonalnie agresywnym związku