4 maja, 2024

Lucas: Szybkie reakcje UCLA-UCLA

autorstwa Adama Lucasa

1. Jeśli Kaleb Miłość Zabawka. Tar Heel jest jedną z ośmiu drużyn, które pozostały po wygranej 73-66 z UCLA.

2. MIŁOŚĆ, KTÓRA Z PIERWSZEJ RĘKI W OGÓLE NIE BYŁA DOBRA, W DRUGIM BYŁA EKSCYTUJĄCA. Oddał 10 prób na 16 rzutów z pola i pięć dziewiątek z trzech punktów, zdobywając 27 punktów w inningu (reszta drużyny miała 16). Drugi strażnik zakończył mecz z 30.

3. Carolina poszła ciężko na trzypunktowym odcinku. Aż do posiadania piłki niecałą minutę temu Tar Heel oddał odpowiednio 14 z ostatnich 15 strzałów z zakresu trzech i pół punktu. To się skończy, kiedy RJ Davis przegapił strzał na pasie i Armando Bacot jej serce ponownie. The Tar Heels zdobyli bramkę przy ostatnich pięciu posiadaniach i zakończyli mecz remisem 12-2.

4. Odważne połączenie przez Hubert Davis Aby uruchomić połowę boiska wyznaczoną na Brady maniak Zostało 4:30. W tym momencie Mannick nie oddał strzału na pół, prawie sam się przewracał, a Karolina spadła o dwa. Swish maniakalny. Carolina również zagrała dla Manka po upływie limitu czasu nieco ponad trzy minuty temu. To jest bardzo proste: Hubert Davis Pewność Manek, który skończył 5 za 13 za 13 punktów.

5. Johnny Guozang jest jednym z pierwszych graczy od mniej więcej miesiąca, który odniósł pozory ofensywnego sukcesu w obronie czarny nieszczelny. Juzang postawił 14, ale w drugiej połowie był tylko 2 na 8.

6. Po bardzo dobrym dzieleniu się piłką w Fort Worth, Carolina z konieczności poszła jeden do jednego przeciwko Bruins. Tar Heels miał tylko 11 podań w 27 golach z pola.

7. Karolina po cichu dostała kilka dobrych minut od Wzmocnij Johnsona w tej grze. Stojąc przed trudnym zadaniem defensywnym przeciwko Johnny’emu Guzangowi, Johnson w dużej mierze pozostał z nim w całym polu, zwłaszcza w kluczowej drugiej połowie, kiedy Hubert Davis emocjonalnie sat Brady maniak. Johnson dostał dobicie, ale w rzeczywistości był odpowiedzialny za kolejne ofensywne odbicie, które uratowało go pod koszem Tar Heel. Davis (który prowadził świetny mecz) zwierzył się Johnsonowi dwa razy w drugiej połowie – raz Paco i Mankowi – i porzucił drugiego roku.

READ  Po przejściu do projektu międzynarodowego, MLB składa pełną kontrpropozycję do MLBPA

8. Armando Bacot Pokonał Ronniego Shaflicka (który jest również właścicielem #1 i #2 na tej liście) na #6 na liście jednosezonowych zbiórek ACC. Następny na tej liście jest Tim Duncan. Bakut zakończył swój 28. dublet w tym sezonie, zdobywając 14 punktów i 15 zbiórek. Rekordzistą jednosezonowego w tej klasie ACC jest Duncan z wynikiem 29, co oznacza, że ​​Bacot może związać go w następnej rundzie.

9. Gra jest bardzo poszukiwana przez absolwentów koszykówki stanu Karolina w Filadelfii. Nieoficjalna i prawdopodobnie niepełna lista obejmuje Tylera Hansbro, Marcusa Jennarda, Jesse Holly, Bobby’ego Frassora, Shamonda Williamsa, Dave HanersMelvin Scott i Walker Miller. Roy Williams był oczywiście również na trybunach Wells Fargo Center.

10. W niedzielę Karolina zmierzy się z ukochanym Św.