21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Logitrans Logistics zmienia reguły gry w Polsce

Logitrans Logistics zmienia reguły gry w Polsce

Logitrans Logistics, jedna z największych tureckich firm logistycznych, we współpracy z Polskimi Kolejami Państwowymi (PKP), wdrożyła usługę LogiTrain, innowacyjny, ekonomiczny, ekologiczny i zrównoważony projekt na linii Turcja-Polska.

Pociąg odjeżdżający ze Stambułu w każdy piątek z Hulkel ளி Clevis i Polski dotrze do celu w ciągu 6 dni. Na linii kolejowej, która odbędzie się po raz pierwszy 24 września, wyeliminowano możliwość opóźnień w dostawie ze względu na znaczenie i korzyści płynące ze stałego czasu podróży. Ponadto zapewnia rozwiązania innych problemów, takich jak wypadki drogowe, opóźnienia dokumentów drogowych i granicznych, niesprzyjająca pogoda. W ten sposób LogiTrain tworzy spójny model ruchu dla swoich użytkowników dzięki nieprzerwanemu i bezpośredniemu systemowi ruchu.

Polska – Turcja na eksport i import wpływa również na kraje sąsiednie

W ciągu ostatnich 20 000 lat z Turcji do Polski wyeksportowano ponad 4000 produktów eksportowych i ponad 30 000 importów. Większość eksportu stanowią grupy motoryzacyjne, budowlane, elektroniczne i tekstylne. W ten sposób otwierają się drzwi nowej usługi dla firm prowadzących interesy z Polską. LogiTrain może świadczyć usługi door-to-door do Niemiec Wschodnich, Czeczenii, Polski i Słowacji. Dystrybucja krajowa może być prowadzona do różnych części kraju.

LogiTrain może przewozić jednocześnie do 36 pojazdów terenowych. Działa jako ekonomiczne rozwiązanie dla firm importowych i eksportowych.

Pierwszy transport zrealizowano z Arcelik

Pierwszą polsko-turecką wyprawę Logitrain do O’Reilly przeprowadził Ger, autoryzowany organizator transportu kolejowego, działający w obszarze zarządzania łańcuchem zakupów i dystrybucji.

READ  Najwyższy sąd UE orzeka, że ​​polska polityka pozyskiwania drewna jest niezgodna z prawem - Politico