30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Linda Iaccarino publikuje pierwszy tweet od czasu, gdy został nowym dyrektorem generalnym Twittera, podczas gdy Elon Musk mówi o „obawieniach” związanych z nowym zatrudnieniem – ostateczny termin

Linda Iaccarino publikuje pierwszy tweet od czasu, gdy został nowym dyrektorem generalnym Twittera, podczas gdy Elon Musk mówi o „obawieniach” związanych z nowym zatrudnieniem – ostateczny termin

Elon Musk mianował Lindę Iaccarino nowym dyrektorem generalnym Twittera, a była dyrektor ds. reklamy NBC Universal wreszcie przerywa milczenie na platformie mediów społecznościowych.

„Twoja wizja zawsze inspirowała mnie do tworzenia lepszej przyszłości. Jestem podekscytowany, że mogę pomóc wprowadzić tę wizję na Twittera i razem przekształcić ten biznes!” Yaccarino napisał na Twitterze w wiadomości, w której podziękował Muskowi za szansę.

Po opublikowaniu globalnych wiadomości jako nowy szef Twittera, Yaccarino zauważyła, że ​​​​liczba jej obserwujących wzrosła wykładniczo i potwierdziła ten wzrost.

Dodała: „Widzę, że mam kilku nowych obserwujących… Nie jestem tak płodna jak @elonmusk (jeszcze!), Ale jestem zaangażowana w przyszłość tej platformy”. „Twoja opinia jest kluczowa dla tej przyszłości. Jestem tu dla wszystkich. Kontynuujmy rozmowę i wspólnie zbudujmy Twittera 2.0!”

Wcześniej Musk ogłosił zatrudnienie Yaccarino i wyjaśnił, czym różnią się ich role na szczycie firmy.

„Jestem podekscytowany, mogąc powitać Belindę Iaccarino jako nowego CEO Twittera!” piżmo ćwierkanie. @LindaYacc skupi się przede wszystkim na operacjach biznesowych, podczas gdy ja skupię się na projektowaniu produktów i nowych technologiach. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Lindą w celu przekształcenia tej platformy w aplikację X, wszystko”.

Po wiadomości Muska niektórzy użytkownicy wyrazili zaniepokojenie powołując się na naruszenie „wolności słowa”. Wywiad Iaccarino z właścicielem Twittera tygodnie temu. Użytkownik Twittera stawia hipotezę, że Yaccarino będzie forsować inicjatywy mające na celu ograniczenie wypowiedzi użytkowników, aby uspokoić reklamodawców.

Musk odpowiedział: „Słyszę twoje obawy, ale nie oceniaj zbyt wcześnie. Jestem zdeterminowany, aby stanąć w obronie wolności słowa, nawet jeśli oznacza to utratę pieniędzy”.

READ  Sprzedaż pogłębia się, gdy BoE skupił się po ostrzeżeniu Fed: Zamykanie rynków