26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Liczba jednoczesnych graczy Babylon Fall spada do mniej niż 10 na PC

Liczba jednoczesnych graczy Babylon Fall spada do mniej niż 10 na PC

Oblężone nowe wydanie od Platinum Games, Fall of Babylon, nadal zmaga się zaledwie miesiąc po premierze.

Jak to zauważyłem radar technicznywedług Wykresy Steam – Witryna, która zgodnie z oczekiwaniami wyświetla wykresy wydajności gier na Steam – Globalna liczba jednoczesnych graczy w nowej grze spadła do zaledwie ośmiu w środę, 13 kwietnia. Jej najwyższy w historii szczyt to 1166 graczy.


W ciągu ostatnich 30 dni średnia liczba graczy jednocześnie wynosiła tylko 137.

Ta wiadomość pojawia się zaledwie dwa tygodnie po tym, jak Platinum Games potwierdziło swoje istnienie „Brak planów” ograniczania rozwoju Od upadku Babilonu pomimo jego mniej niż gwiezdnego uwolnienia.

Współpraca Square Enix i Platinum Games nie tylko wydała przeciętne recenzje, ale Staraj się przyciągnąć duże zainteresowanie graczy, bardzo. Zaledwie dwa tygodnie po premierze Square uruchomił ankietę, aby pomóc „zapewnić wszystkim lepsze wrażenia z gry”, a teraz zespół upewnia się, że wiesz, że pomimo problemów zawartość sezonu 2 jest „praktycznie kompletna” i działa w sezonie 3 już trwa.

Jeśli nie doświadczyłeś jeszcze upadku Babilonu, ale mimo wszystko zaintrygowałeś się, demo – które obejmuje czteroosobową rozgrywkę w trybie współpracy – jest Obecnie dostępne na PC i PlayStation. Wszystkie postępy poczynione podczas bezpłatnego okresu próbnego można przenieść, jeśli zdecydujesz się iść dalej i wybrać pełną wersję Babylon’s Fall.

READ  Solium Infernum to wielka gra strategiczna na PC, której akcja toczy się w piekle