26 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nadchodząca funkcja edycji Twittera może śledzić historię tweetów

Nadchodząca funkcja edycji Twittera może śledzić historię tweetów

Według inżyniera wstecznego Jane Manchun Wong edytowanie tweeta za pomocą przycisku następnej edycji na Twitterze może pozostawić cyfrowy ślad w historii tweetów. w ĆwierkaćManchun Wong wyjaśnia, że ​​funkcja edycji wydaje się mieć „niezmienną” jakość, co oznacza, że ​​Twitter może utworzyć zupełnie nowy tweet, gdy jest edytowany, zachowując poprzednie wersje tego tweeta.

„Podejście Twittera do edycji tweetów wydaje się być niezmienne, ponieważ zamiast zmieniać tekst tweeta w tym samym tweecie (ten sam identyfikator), odtwarza nowy tweet ze zmodyfikowaną treścią, wraz z listą poprzednich starych tweetów, ” mówi Manchun Wong.

Jak Manchun Wong UwagiNie jest jasne, jak będzie wyglądać historia edycji tweetów użytkowników ani czy w ogóle się pojawi. Ale jeśli Twitter zdecyduje się upublicznić historię tweetów, może to być sposób na rozwianie obaw związanych z potencjalnym nadużyciem tej funkcji, ponieważ niektórzy krytycy uważają, że można ją wykorzystać w Zmień rejestr publiczny i wprowadzać użytkowników w błąd.

Badacz w aplikacji Alessandro Palozzi również tweetnij to To, co wygląda na zrzuty ekranu nowej funkcji, dające nam wgląd w to, jak może wyglądać przycisk edycji, gdy jest dostępny na Twitterze. Na jednym zrzucie Paluzzi pokazuje, jak opcja „Edytuj tweet” może pojawić się w menu z trzema kropkami po prawej stronie tweetów.

wybór przycisku Prowadzi do ekranu, który wygląda jak normalny edytor tweetów, z wyjątkiem tego, że jest wstępnie wypełniony tekstem tweeta i mówi „odśwież” w prawym dolnym rogu zamiast „tweet”. Jednak zrzuty ekranu Paluzziego nie pokazują opcji przeglądania historii edycji tweeta.

READ  Mario Kart 8 Deluxe został zaktualizowany do wersji 2.0.0, oto pełne informacje o aktualizacji

Twitter musi jeszcze potwierdzić istnienie narzędzia do śledzenia historii tweetów. „W tej chwili nie ma nic innego do podzielenia się poza tym, co w tym jest Tweetuj z TwitterComms a to jest Tweetuj od @JaySullivanRzeczniczka Twittera Anna Hobach powiedziała w oświadczeniu przesłanym e-mailem na adres krawędź.

Twitter po raz pierwszy ogłosił, że pracuje nad potrzebnym przyciskiem edycji Wcześniej w tym miesiącu, po widocznie Żartując o funkcji w Prima Aprilis. Ale przed oficjalnym potwierdzeniem z Twittera, dyrektor generalny Tesli Elon Musk Sonda jego zwolenników za pomocą przycisku edycji Po ujawnieniu Kupno 9,2 proc. udziałów w Twitterze, aby stać się największym pojedynczym współtwórcą Twittera. Od tamtej pory to wir wydarzeń, z Piżmo łączy I Opuść tablicę Twitterai wtedy Oferta kupna całej firmy. Współtwórcy Twittera obecnie Próba uniemożliwienia zakupu piżma metodą toksycznych tabletek antykoncepcyjnych.