19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Leonardo DiCaprio ma 23-letnią córkę Lorenzo Lamas, „zauroczoną”, gdy aktor dzieli się „przestrogą”, którą jej powiedział

Leonardo DiCaprio ma 23-letnią córkę Lorenzo Lamas, „zauroczoną”, gdy aktor dzieli się „przestrogą”, którą jej powiedział

Leonarda DiCaprio To całe zamieszanie w domach lamów podczas świąt.

Podczas rozmowy w Wigilię Lorenzo Lamas powiedział, że jego 23-letnia córka Victoria ją kocha „Pewnego razu… w Hollywood” gwiazda.

„Wiem, że bardzo go kocha” – powiedział Lamas Poczta Nowego Jorku. „Myślę, że spotkali się w zeszłym miesiącu. Nie jestem pewien okoliczności, ale tak mi powiedziała”.

48-letni DiCaprio ponownie został singlem w sierpniu po zakończeniu czteroletniego związku z aktorką. Kamila Moroni. Victoria i DiCaprio zostali zauważeni, jak opuszczali razem hollywoodzki hot spot 20 grudnia.

25. rocznica „Titanica”: Kate Winslet, Leonardo DiCaprio i inni aktorzy dawniej i dziś

Lorenzo Lamas wysłał słowa zachęty do swojej córki, Victorii Lamas, która jest „zakochana” w Leonardo DiCaprio. Jednak Lorenzo zauważył, że „jak dotąd nie są przedmiotem”.

„Ona bardzo lubi” – powiedział Lamas. „Powiedziałam jej, żeby traktowała ten związek jak wakacje – po prostu ciesz się nim tak długo, jak tylko możesz, tak długo, jak długo trwa. A jeśli trwa dłużej niż typowe wakacje, to świetnie. Ale jeśli nie, po prostu strzeż swojego serca , wiesz? Bo jest taka młoda.

Czytaj w aplikacji FOX NEWS

Aktor „Rebeliantów” zażartował: „Właśnie powiedziałem jej, wiesz, że nigdy nie ma rejsów transatlantyckich z Leo. na sercu i kusi mnie, żeby oddać to za darmo”.

Leonardo DiCaprio kończy 48 lat: Bradley Cooper, LeBron James, Mick Jagger i inni pojawiają się na przyjęciu urodzinowym

Victoria jest jedną z trzech córek lamów ze swoją byłą żoną Playboya Playboya, Shauną Sand. Była para rozwiodła się w 2002 roku.

Gwiazda „Falcon Crest” była pięciokrotnie zamężna i ma sześcioro dzieci.

Lorenzo Lamas i jej córka Victoria na ceremonii wręczenia nagród

Lorenzo Lamas (po lewej) i jej córka Victoria (po prawej) są „zakochani” w Leonardo DiCaprio. Lamas ma trzy córki ze swoją byłą żoną, Shauną Sand.

Gisele i Leonardo DiCaprio na ceremonii wręczenia nagród

Leonardo DiCaprio i Gisele Bundchen spotykają się od prawie pięciu lat.

Później wyjaśnił w oddzielnym wywiadzie dla publikacji, że Victoria i DiCaprio są „przyjaciółmi” i powiedział: „Nie są w poważnym związku. I chcę, żeby to było jasne”.

READ  Lance Riddick ma jeszcze „oferty przed sobą” w Destiny 2

Wskazał, że poznali się w „środowisku towarzyskim”, a nie romantycznym. „Kiedyś widziano ich w klubie w zachodnim Hollywood” – powiedział Lamas. – Chodzi mi o to, że to nie jest randka.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

„Tak, jest zakochany, ale oni się nie spotykają. Ona oczywiście go lubi. Ale oni się nie spotykają, a ona nie chce, bo to byłoby naprawdę złe. powinno się zdarzyć, że przeczytają coś, co mówi, że się spotykają, a tak nie jest”.

„Są tylko przyjaciółmi” – powiedział ponownie – „ale oczywiście ona jest zakochana”. „I to była moja przestroga dla niej: po prostu rób to krok po kroku. Ale nawet teraz to nie jest przedmiot. Nie są wyłączni dla siebie”.

64-letni Lamas jest obecnie zaręczony z 37-letnią byłą modelką Kennę Scott.

Lorenzo Lamas z narzeczoną Kenną Scott

Lorenzo Lamas, lat 64, jest zaręczony z Kenną Scott, lat 37.

Zapytany, czy są jakieś obawy co do 25-letniej różnicy wieku między DiCaprio a Victorią, powiedział: „Wiek nie jest dla mnie tak ważnym czynnikiem, jak szacunek, zaufanie i komunikacja. To jest klucz”.

DiCaprio został powiązany z niektórymi z nich Największe nazwiska w Hollywood Przez lata, w tym Gisele Bundchen i Blake Lively.

Niedawno DiCaprio podobno szukał związku z Gigi Hadid.

Moroni odniósł się do ich różnicy wieku w Los Angeles Times w 2019 roku. „W Hollywood — i w historii świata — jest wiele związków, w których ludzie mają duże różnice wieku” — powiedział Morone. „Po prostu myślę, że każdy powinien mieć możliwość umawiania się z kim chce”.

Fox News Digital skontaktował się z przedstawicielem Lorenzo Lamasa w celu uzyskania komentarza.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS