22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

LEGO 2K Drive będzie zawierało transakcje na prawdziwe pieniądze

LEGO 2K Drive będzie zawierało transakcje na prawdziwe pieniądze

LEGO 2K Drive dla Nintendo Switch zostało ogłoszone na początku tego tygodnia i jeśli zastanawialiście się, czy będzie opcja wydawania pieniędzy na grę, to tak — będzie.

Przedstawiciel 2K powiedział wccftech, że w grze będą „prawdziwe pieniądze”. Podczas gdy gracze zarabiają „Brickbux” podczas normalnej rozgrywki, będą też monety, które można kupić za prawdziwą walutę. 2K mówi, że zostaną wprowadzone środki bezpieczeństwa, aby rodzice mieli ostatnie słowo:

Lego 2K Drive zawiera sklep w grze, Unkie’s Emporium, w którym gracze mogą uzyskać opcjonalne przedmioty, takie jak nowe pojazdy, minifigurki itp. W sklepie są dwa rodzaje przedmiotów: te, które można kupić za Brickbux zdobyte w grze lub te, które można Kupić za monety uzyskane w rzeczywistych zakupach walut. Bezpieczeństwo i odpowiedzialność były dla nas najwyższym priorytetem podczas tworzenia Lego 2K Drive. Aby upewnić się, że rodzice mogą podejmować właściwe decyzje dotyczące swoich dzieci, aby dokonywać zakupów, gracz musi stworzyć konto 2K. Jeśli gracz niepełnoletni użytkownicy muszą zweryfikować swoje konto przez osobę dorosłą, która może następnie zablokować zakupy za pieniądze w grze.

Oprócz prawdziwych pieniędzy, komunikat prasowy gry potwierdza, że ​​LEGO 2K Drive to „gra z obsługą bezpośrednią”. W ramach tego będzie zawierał własną „Drive Pass” i aktualizacje sezonowe. Możesz dowiedzieć się więcej o tej nadchodzącej wersji dzięki naszym praktycznym materiałom: