12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Laureaci nagród Critics’ Choice i najlepsze momenty 2024 r. – The Hollywood Reporter

Laureaci nagród Critics’ Choice i najlepsze momenty 2024 r. – The Hollywood Reporter

W Santa Monica odbywa się 29. doroczna gala wręczenia nagród Critics' Choice Awards, a Chelsea Handler rozpoczęła wieczór gospodarzem gali drugi rok z rzędu.

Handler rozpoczęła swój monolog otwierający od nazwania siebie „małą dawką Barbie” i wspomniała o dyrektorach studia, którzy byli „zmuszeni wziąć urlop” na sześć miesięcy z powodu strajków scenarzystów i aktorów. Uhonorowano także wspaniały rok, jaki właśnie spędziliśmy dla kobiet.

„Kobiety zwyciężyły we wszystkich aspektach” – stwierdziła Handler. „lalka Barbie W kasie Taylor Swift i Beyoncé podczas tras koncertowych oraz Gwyneth Paltrow i jej doświadczenia w jeździe na łyżwach. Kobiety wyłaniają się i dominują w naszej kulturze. Można niemal powiedzieć, że był to rok kobiety. …Kobiety mogą to powiedzieć. Bill Maher pytał: Czy ona nadal mówi?

Następnie zwróciła się do Oprah Winfrey, która wspierała wyprodukowany przez nią film: Fioletowy. „Oprah, nie mam słów, żeby cię opisać” – powiedział Handler. Następnie Handler opowiedział o niektórych „najciekawszych” filmach i programach telewizyjnych roku: Ali Wong w mięso, Cillian Murphy był entuzjastą uranu, a rok 2023 to rok, w którym „wszyscy ekscytują się Pedro Pascalem”. Oczywiście oddała także hołd penisowi Barry'ego Keoghana za jego występ w Saltburn. W zeszłym tygodniu Handler zaatakowała także gospodynię Złotych Globów, Jo Koy (z którą była wcześniej w związku).

„Niestety Martina Scorsese nie ma tu dziś wieczorem, ale to nie powstrzyma mnie od powiedzenia wszystkim na tej sali, że rzucę go jak mały włoski klopsik” – powiedziała po serii żartów, wskazując, że ją pociąga do niego. Starsi mężczyźni. „Dziękuję, że się z tego śmiejesz. Zostało to napisane na podstawie mojej książki. Było to proste badanie czegoś, co Coy powiedział podczas swojego monologu, a co nie wywołało tyle śmiechu, jak się spodziewał. „

Kaley Cuoco i David Oyelowo jako pierwsi prezenterzy wieczoru wystąpili w roli drugoplanowej aktorki filmowej. Da'Vine Joy Randolph zwyciężyła za rolę w Ustalacze. Jak dotąd Randolph gościł na niemal wszystkich galach rozdania nagród, w tym na Złotych Globach w ubiegły weekend.

Angela Bassett wręczyła drugą nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego. Robert Downey Jr. zdobył nagrodę za rolę w filmie Oppenheimera. Downey Jr. zdobył także nagrodę podczas ceremonii rozdania Globe Awards. Podczas swojego przemówienia poświęcił chwilę, aby uhonorować krytyków, którzy w przeszłości nazywali jego twórczość „brudną, niechlujną i leniwą”, „jak Pee Wee Herman wychodzący ze śpiączki”, „zaskakującą stratą talentu” oraz „ zabawny jak film.” Pierdnięcie zamknięte na łóżku.” Następnie podziękował swojemu właścicielowi Oppenheimera rówieśnicy.

READ  Wiadomości: Spot Liv Morgan, Powrót Tommaso Ciampy, Tiffany Stratton i wiele więcej!

Najlepszy aktor drugoplanowy i aktorka w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym w następujących kategoriach przypadł Jonathanowi Baileyowi Inni podróżnicy I Maria Bello L mięso. Podczas swojego przemówienia z okazji powitania Billy powiedział widzom, że ten program jest „przypomnieniem, że ludzie ze społeczności LGBTQ+ zawsze tam byli, walcząc o łatwiejsze życie, dlatego dziękuję ludziom, którzy byli przede mną” za to, że mogli tam stanąć. Aby zdobyć nagrodę za odgrywanie postaci reprezentującej społeczność.

Najlepszy aktor drugoplanowy i aktorka w serialu dramatycznym otrzymał Billy Crudup (Poranne show) i Elżbieta Dębicki (korona). Dla najlepszego aktora drugoplanowego i aktorki w serialu komediowym otrzymał Ebon Ross Bachrach (Niedźwiedź(i Meryl Streep)Zabójstwa tylko w budynku). Streep nie była obecna, aby odebrać nagrodę, więc prezenterka Jenny Slate odebrała nagrodę w jej imieniu. Nagrodę dla najlepszej aktorki w serialu limitowanym wyprodukowanym dla telewizji otrzymała Wong mięso. Aktor Wonga, Steven Yeun, zdobył nagrodę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego, a później tego wieczoru mięso Zdobył nagrodę dla najlepszego serialu limitowanego. Została nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki i aktora w serialu komediowym NiedźwiedźAyo Edebiri i Jeremy Allen White. Serial zdobył także nagrodę dla najlepszego serialu komediowego. Poza sceną ogłoszono kilka innych nagród. Pełną listę zwycięzców można zobaczyć tutaj.

Nagroda SeeHer Award, przyznawana za trafne przedstawianie kobiet i dziewcząt w mediach, została w tym roku wręczona przez nią firmie America Ferrera. lalka Barbie Aktorka Margot Robbie powiedziała, że ​​Ferrera „nigdy nie boi się mówić prawdy”. Ferrera wywołała oczywiście zamieszanie swoim monologiem w filmie, w którym opowiadała o tym, jak niemożliwie jest być kobietą w dzisiejszym społeczeństwie. Następnie Ferrera wyszła na scenę i nazwała nagrodę „znaczącą”, ponieważ dorastała i tęskniła za oglądaniem na ekranie ludzi wyglądających jak ona.

READ  Król wysyła nagraną wiadomość „Ręka Przyjaźni”.

„Dorastałam jako amerykańska dziewczyna z Hondurasu w pierwszym pokoleniu, która kochała telewizję, film i teatr i desperacko chciała być częścią dziedzictwa opowiadania historii, w którym nie widziałam swojego odbicia” – powiedziała. „Oczywiście, że mogę Czuć Znalazłem postacie, które były mocne i złożone, ale te postacie rzadko, jeśli w ogóle, wyglądały jak ja. „Chciałem zobaczyć na ekranie ludzi takich jak ja, jako pełnowartościowe istoty ludzkie”.

Wydawało jej się, że niemożliwe jest zobaczenie na ekranie „pełnowymiarowych latynoskich postaci”, ale dzięki scenarzystom i innym aktorkom, które to zmieniły, zobaczyły „postacie, których nie widziałam, gdy dorastałam, ale widzę je teraz”. ”

„Wszyscy zasługujemy na to, aby nasze życie było odzwierciedlone w bogaty i autentyczny sposób” – powiedziała Ferreira, wywołując entuzjastyczne brawa. Kamera skierowała się na Taraji P. Henson, która wskazała na tatuaż na ramieniu, na którym widniał napis „PRAWDA”. Przypisuje się to również Ferreirze lalka Barbie Wyreżyserowany przez Gretę Gerwig za udowodnienie, że „historie kobiet nie mają trudności z osiągnięciem jednocześnie kinowej wielkości i historii kasowej”. lalka Barbie Zdobył także nagrodę dla najlepszej komedii, ale zwycięstwo to zostało ogłoszone podczas przerwy reklamowej i twórcom filmu nie wpuszczono na scenę. Handler w dalszej części programu poprawił to i powitał na scenie Robbiego i Gerwiga.

„To nie była część występu, ale jesteśmy bardzo wdzięczni” – powiedziała Ruby, zanim podała mikrofon Gerwigowi. Podziękowała współautorowi i partnerowi Noahowi Baumbachowi za chęć rozśmieszania się nawzajem, a następnie „uczynienia świata”. Śmieje się.”

Najlepsza piosenka była nagrodą następnego wieczoru, którą otrzymał utwór „I'm Just Ken” zespołu I'm Just Ken. lalka Barbie. Nagrodę odebrali autorzy tekstów Mark Ronson i Andrew Wyatt, a także Ryan Gosling, który wykonał piosenkę. Ronson podziękował Gerwigowi za udostępnienie miejsca na mocną 11-minutową piosenkę, która pozwoliła mężczyznom również płakać w filmie.

Oppenheimera Zdobywając nagrodę dla najlepszego występu zespołowego, Emily Blunt przemawiała w imieniu „Openhomies”. „Większość z nas pracowała na pół etatu” – powiedział Blunt, po czym zwrócił uwagę na rolę Cilliana Murphy'ego w roli J. Roberta Oppenheimera.

READ  Zobacz wszystkie ustawione godziny - Billboard

Harrison Ford otrzymał nagrodę za całokształt kariery, wręczoną przez Jamesa Mangolda, reżysera filmu „Indiana Jones i tarcza przeznaczenia”. Reżyser określił go jako absolutnego giganta, wspomniał o kilkudziesięcioletniej karierze Forda i talencie aktora. Wzruszony Ford wszedł na scenę, aby odebrać nagrodę, przypisując swojej karierze szczęście i pracę wielkich filmowców.

Dziedziczenie Nagrodę dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym zdobyła Sarah Snook, która podziękowała swoim partnerom scenicznym Matthew Macfadyenowi i Kieranowi Culkinowi za wspólną pracę nad serialem. Nagroda dla najlepszego aktora trafiła do Culkina, który w swoim przemówieniu z okazji przyjęcia opowiedział o tym, jak Snoke i jego żona na zmianę wyrywają mu włosy w uszach, zanim wejdzie na scenę. Szybko podziękował także ekipie filmowej i operatorom serialu, których Culkin określił mianem „ratowników”. Dziedziczenie. Po krótkim okresie, Dziedziczenie Zdobył także nagrodę dla najlepszego serialu dramatycznego.

Emma Stone zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki i nie przygotowała przygotowanego przemówienia, ale powiedziała widzom, że była w stanie „oduczyć się” wielu rzeczy, aby ją zagrać. Złe rzeczy Postać Belli Baxter. „Dziękując krytykom za tę nagrodę, uczy się także, jak nie przejmować się tym, co myślą” – powiedziała ze śmiechem.

Oprah Winfrey ogłosiła zwycięzcę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego, nawiązując do swojego słynnego wersu „Dostajesz samochód” („Dostajesz trofeum! Dostajesz trofeum!”). Nagroda trafiła do Paula Giamattiego Ustalacze. Giamatti zdobył tę samą nagrodę podczas rozdania Globe Awards w ubiegły weekend. Powiedział, że nie sądzi, że jego tydzień może być lepszy, odkąd jego wyjazd do In-N-Out po tym, jak impreza Globes stała się popularna w mediach społecznościowych. Następnie zażartował, że uczestnicy dostali „pizzę w torbie”, która rzekomo miała być posiłkiem serwowanym podczas rozdania nagród.

Nadchodzi więcej.