21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kyler Murray zakłada słuchawki, rozmowy odbywają się w pierwszym przedsezonowym meczu w Arizona Cardinals

Kyler Murray zakłada słuchawki, rozmowy odbywają się w pierwszym przedsezonowym meczu w Arizona Cardinals

Może nie był w mundurze w piątek wieczorem, ale rozgrywający Arizona Cardinals Keeler Murray Nadal był w stanie zastosować w praktyce to, co zrobił w tygodniach poprzedzających swój pierwszy przedsezonowy mecz przeciwko Cincinnati Bengals.

Murray wraz z koordynatorem gry i rozgrywającym Camem Turnerem pomógł wywołać ofensywę podczas czwartej kwarty wygranej przez Cardinals 36-23 z Bengals. Murray był na zestawie słuchawkowym, przekazując grę rozgrywającemu Garrett Gurantanoktóry grał całą drugą połowę.

Murray był odpowiedzialny za dwie prawdziwe serie, a następnie dwie gry na kolanach, aby zakończyć mecz, co trener Cliff Kingsbury powiedział po tym, jak mecz nie był preferowanym wyborem Murraya. Arizona jechała trzy razy w każdej z dwóch serii Murraya – „ostatnia rzecz, jakiej się spodziewałem”, powiedział Kingsbury – walczyła z trzema podaniami i dwoma prostymi przejazdami.

Guarantano również został zwolniony ze spektaklu. Cardinals zdobyli łącznie 15 jardów na tych zagraniach.

„Zagrał w dwóch naprawdę świetnych sztukach” – powiedział Kingsbury. „Nie wyszło. Gdyby tylko niektórzy gracze byli otwarci. Odwalił dobrą robotę. Byłem pod wrażeniem”.

Kingsbury Murray nie wspomniał o żadnych benchmarkach w piątek wieczorem. Jednak Murray chciał rzucić piłkę, gdy Arizona odzyskała ją w meczu 1:14, ale Kingsbury postawił na to kibosh.

„To się nie zdarzy” – skrytykował Kingsbury.

Kingsbury zdjął słuchawki w czwartym kwartale, nie chcąc wywierać większej presji na Murraya. Delegowanie odpowiedzialności, takiej jak rozmowa przez zabawę, było dla Kingsbury pocieszeniem.

Powiedział: „Bardzo mi się to podobało”. „Myślę, że rola dyrektora zarządzającego trochę mi odpowiada. Mogę rozważyć to pewnego dnia. Będę mógł pospać trochę dłużej.

„Tak, po prostu fajnie jest oglądać totalną perspektywę makro i brać to wszystko pod uwagę, a nie zawsze dawać się wciągnąć w rozmowy w grach i tego typu rzeczy”.

READ  Julio Rodriguez komentuje dołączenie do klubu 30-30 z Mariners

Murray, który nie ćwiczył od 5 sierpnia z powodu bólu nadgarstka, a następnie COVID-19, wezwał do gry podczas treningu. Zaczął do nich dzwonić przez ręczny mikrofon i podszedł do zestawu słuchawkowego. Kingsbury nie chciał zmuszać Murraya do wywoływania większej liczby meczów poza sezonem, mówiąc: „Zobaczymy”, ale chce w jakiś sposób zaangażować rozgrywającego.

Wcześniej w grze Murray znalazł inny sposób na zaangażowanie się. Kamery widziały, jak rozdawał wodę swoim kolegom z drużyny. Bez względu na rolę w piątkowy wieczór, Murray ją przyjmował.

„Wykonał dobrą robotę” – powiedział Kingsbury. „Uwielbia to robić, ekscytuje się, gdy dzieją się dobre rzeczy i jest twardym trenerem, gdy dzieją się złe rzeczy”.

Ben Beebe z ESPN przyczynił się do powstania tej historii.