3 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Który samochód zasługuje na najlepsze?

Który samochód zasługuje na najlepsze?

Zdjęcie artykułu pt. Który samochód zasługuje na coś lepszego?

obrazek: Lexus

Czasami firmy wypuszczają samochody bez większych rozgłosów. Bez względu na to, jak fajny jest samochód, jak perfekcyjnie działa lub wygląda, jest coś, co można zanurzyć w jego premierze. Być może cena jest zbyt wysoka, gospodarka jest zła, albo coś innego natychmiast ją przyćmiło.

Ale z perspektywy czasu z naszej strony możemy spojrzeć wstecz na te przeoczone samochody i zdać sobie sprawę, że przez cały czas były całkiem dobre. Niektóre z nich były nawet świetne. Ale który samochód, ze wszystkich odrzuconych lub pogardzanych, został niesprawiedliwie potraktowany?

Zdjęcie artykułu pt. Który samochód zasługuje na coś lepszego?

obrazek: Lexus

W 2012 roku można było odwiedzić lokalnego dealera Lexusa i kupić zupełnie nowego LFA. Dziesięć cylindrów, ponad 550 koni mechanicznych i wystarczająca ilość włókna węglowego, aby przez dziesięciolecia zaopatrywać sprzedawców na eBayu w kierownicy. Wygląda świetnie, prawda? Do teraz Po latachmożesz Mieszkaniec Wejdź do lokalnego dealera Lexusa i znajdź ten sam LFA zbierający kurz w salonie. Dlaczego?

Pomyślmy o stanie Stanów Zjednoczonych w 2012 roku. Wszyscy wciąż odkurzali się po recesji z 2008 roku, a niewielu ludzi ukryło 375 000 dolarów na czarną godzinę. To było za dużo – świetny samochód, który kupujący ominęli ze względu na niewiarygodne koszty.

Oczywiście nikt nie zapomniał o LFA, a teraz rutynowo odchodzą Dwukrotnie lub trzykrotnie pierwotna cena wywoławcza. Ale jeśli samochód miał lepszy odbiór początkowy, kto wie? Być może dzisiaj na ulicach pojawiają się LFA drugiej i trzeciej generacji.

To mój wybór na samochód, który został niesprawiedliwie odrzucony w momencie premiery i zasługuje na lepsze traktowanie. Ale co jest twoje? Obronisz Prowlera czy Acurę NSX drugiej generacji? Zostawcie swoje wybory w komentarzach, a my wybierzemy jutro naszych faworytów.

READ  Ankieta Switch State podkreśla NSO, Joy-Con Drift i nadzieje na całe pokolenie