15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Księżniczka Anna, siostra króla Karola III, opuszcza szpital po leczeniu wstrząśnienia mózgu i drobnych obrażeń

Księżniczka Anna, siostra króla Karola III, opuszcza szpital po leczeniu wstrząśnienia mózgu i drobnych obrażeń

Księżniczka Anna, 73-letnia siostra króla Karola III, wróciła do domu w piątek rano po pięciu nocach spędzonych w szpitalu z niewielkimi obrażeniami. Wstrząs mózgu.

Anna doznała kontuzji w niedzielę podczas spaceru po swojej wiejskiej farmie w Gatcombe Park w Gloucestershire w Anglii. Jej zespół medyczny stwierdził, że jej obrażenia odpowiadają uderzeniu w głowę nogą lub głową konia, ale szczegóły wypadku nie są jeszcze jasne.

Agencja informacyjna British Press Association poinformowała, że ​​Perry wróciła do swojego domu w Gatcombe Park i oczekuje się, że spędzi trochę czasu na rehabilitacji i przejściu standardowych protokołów dotyczących wstrząśnienia mózgu. Perry wróci do obowiązków publicznych, gdy zespół medyczny uzna, że ​​jest to dla niej bezpieczne.

Przyszły obrażenia Anny Król Karol I Katarzyna, Księżniczka WaliiOboje są w trakcie leczenia nowotworu. Król wznowił występy publiczne po przerwie, ale księżna Kate, jak ją często nazywano, pozostawała w dużej mierze poza zasięgiem opinii publicznej.


Księżna Kate po raz pierwszy od ujawnienia, że ​​ma raka, pojawiła się publicznie

READ  Według doniesień Drew McIntyre opuścił ring po głównym wydarzeniu WWE Survivor Series