15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kolejny film Denisa Villeneuve’a ukaże się w 2026 roku. Czy będzie to „Dune 3”?

Kolejny film Denisa Villeneuve’a ukaże się w 2026 roku. Czy będzie to „Dune 3”?

Następny film Denisa Villeneuve’a będzie miał premierę świąteczną, choć nie jest pewne, jaki ostatecznie będzie to projekt.

Warner Bros. ogłosiło w piątek, że kolejny film okolicznościowy reżysera trafi do kin 18 grudnia 2026 roku, a jego producentem będzie Legendary Entertainment, kolebka jego dzieł. Wydmy filmy.

Szczegóły fabuły nie zostały jeszcze ujawnione, ale Villeneuve, który niedawno wyreżyserował Wydma: część drugaWspomniano już wcześniej, że jedna trzecia Wydmy Film nie będzie jego kolejnym. Ma nakręcony dla Legendary film o wojnie nuklearnej, ale źródła podają, że Villeneuve mógł zmienić zdanie i ponownie skupić się na… Wydmy. Nie udało nam się uzyskać komentarza od Legendary.

Studio ogłosiło także, że 26 marca 2027 roku do kin trafi niezatytułowany film z serii MonsterVerse. Podwójnym posunięciem z kalendarza studia został usunięty projekt filmowy studia Locksmith Animation, którego premiera planowana była wcześniej na ten dzień. . Najnowszy film MonsterVerse wyreżyserował Grant Sputore.

Nadchodzi więcej.

—Boris Kate przyczynił się do powstania tej historii.

READ  HBO Max wyciąga prawie 200 odcinków Ulicy Sezamkowej