6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Książę Harry dzieli się wiadomościami między Meghan i Kate Middleton na temat sukienek

Książę Harry ujawnił ogniste wiadomości tekstowe wysyłane między Kate Middleton i Meghan Markle w sprawie niesławnych sukien druhen.

W swoich nowych wspomnieniach ks. „dodatkowy,” 10 stycznia książę Sussex szczegółowo opisał związki między swoją obecną żoną a szwagierką w sprawie Sukienka księżniczki Charlotte „nie wystarczyła”.

„Sukienka Charlotte jest za duża, za długa, za luźna” – wspomina Harry, księżna Walii, która wysyłała SMS-y do Meghan w sprawie sukienek, które zostały uszyte na podstawie pomiarów przed przymiarką. „Płakała, kiedy przymierzałem go w domu”.

Księżna Sussex, lat 41, rzekomo powiedziała następnie do Middleton: „Cóż, mówiłem ci, że krawiec stoi przy tobie od 8 rano tutaj. W KP. Czy możesz zabrać Charlotte, żeby ją przebrała, tak jak robią to inne mamy?”

Kate Middleton i Meghan Markle siedzą obok siebie
Książę Harry przypomniał sobie wiadomości tekstowe wymieniane między Meghan Markle i Kate Middleton w sprawie sukni druhny księżniczki Charlotte.
Obrazy Getty’ego

Zamiast zgodzić się na zmiany, Kate rzekomo zażądała „przeprojektowania wszystkich sukienek” i powiedziała, że ​​omówiła tę kwestię ze swoim projektantem ślubnym, który się z nią zgodził.

Aby spróbować sprawić, by Kate zrozumiała presję, przez którą przechodzi, Meghan rzekomo zapytała Kate, czy jest świadoma dramatu otaczającego jej ojca, Thomasa Markle.

Kate Middleton i księżniczkę Charlotte
Księżna Walii rzekomo napisała: „Sukienka Charlotte jest za duża, za długa, za luźna”.
AFP za pośrednictwem Getty Images

Meg zapytała, czy Kate wie, co się teraz dzieje. „Z jej ojcem” – wspomina Harry. „Kate powiedziała, że ​​jest świadoma, ale ubiera się. A ślub za cztery dni! „

„Tak, Kate, wiem…” Rzekomo odpowiedziała jego narzeczona.

Książę Harry i Meghan Markle w dniu ślubu
Harry napisał, że księżna Sussex odpowiedziała, wyjaśniając, że krawiec jest w gotowości.
Obrazy Getty’ego

39-letni książę Harry również twierdził, że 41-letnia Kate miała „problemy ze sposobem, w jaki Meg planowała swój ślub. Coś o przyjęciu dla paziów? Chodził tam iz powrotem”.

Król renegat powiedział, że jego żona odpowiedziała: „Nie jestem pewien, co jeszcze powiedzieć. Jeśli sukienka nie pasuje, proszę zabierz Charlotte do Ajaya. Czeka cały dzień”.

Księżniczka Charlotte i Kate Middleton
Jednak Kate chciała całkowicie przeprojektować sukienkę.
AFP za pośrednictwem Getty Images

Kate rzekomo odpowiedziała: „Dobrze”.

READ  Harry Styles i Chris Pine „plują”? Wyjaśnimy ci: „Nie martw się, kochanie”.

Harry powiedział, że wrócił do domu i zastał żonę płaczącą „na podłodze” ich domu.

Książę Harry i Meghan Markle w dniu ślubu w powozie
Meghan jednocześnie zmagała się z dramatem związanym z jej ojcem, Thomasem Markle.
Obrazy Getty’ego

Podsumowanie gehenny Harry’ego rozszerza to, co napisał Markle Udostępniono podczas bombowego wywiadu w Sussex z Oprah Winfrey w 2021 roku; Chociaż powszechnie donoszono, że Markle doprowadziła Middleton do płaczu w okresie poprzedzającym ich ślub, ujawniła wówczas: „Stało się coś przeciwnego”.

Palace powiedział Page Six w zeszłym tygodniu, że nie będą komentować żadnych zarzutów w książce.