19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kristen Wiig została powitana w SNL Five-Timers Club przez Ryana Goslinga i Paula Rudda

Kristen Wiig została powitana w SNL Five-Timers Club przez Ryana Goslinga i Paula Rudda

To był ważny wieczór dla Kristen Wiig Sobotnia noc na żywo Kiedy dołączyła do Klubu Pięciokrotników. Jednak do elitarnego grona została powitana przez grupę osób spoza Five Timing Club.

„Bardzo się cieszę, że mogę wrócić i jestem bardzo podekscytowana, ponieważ po raz piąty prowadzę program” – rozpoczęła swoje przemówienie aktorka i komik. A więc oficjalnie jestem w Klubie Pięcioczterowców!

Następnie poświęciła trochę czasu, aby uhonorować obsadę serialu komediowego, ale wkrótce potem zaczęły pojawiać się gwiazdy, poczynając od Paula Rudda, który dołączył do klubu w 2021 roku.

„Słyszałem też plotkę, że możesz robić jeden z tych pięciokrotnych skeczy, w których występują gorące gwiazdy” – powiedział Rudd po swoim występie dla publiczności w Studio 8H. „Czy jest jakiś SMS lub coś, co mogę sprawdzić?” Niestety Wiig poinformowała aktorkę, że nie planuje żadnego z tych skeczy.

Nie musiało to jednak potwierdzać się w kontekście występów celebrytów, a Matt Damon stał na widowni w kurtce Five-Timers, mimo że był tylko gospodarzem SNL dwa razy.

„No cóż, po pierwsze, wielki fanu. Chcę tylko, żebyś wiedział, że dorastałem, obserwując cię”. SNL„Lorne” – zażartował aktor Wiig, zanim zapytała, dlaczego ma na sobie kurtkę [Michaels] „Powiedział, że za pierwszym razem, gdy byłem gospodarzem, było całkiem nieźle, naliczono trzy, a za drugim razem nie było już tak dobrze, liczyło się tylko na dwa” – dodał Damon. – Ale według moich obliczeń to pięć, moja droga.

„To naprawdę nie wydaje się sprawiedliwe” – zauważyła Wiig, zdobywając tę ​​kurtkę pięciokrotnym gospodarzem. Zacząłem pytać SNL Twórca: „Czy ta kurtka nie ma już żadnego znaczenia?”

Następnie kamera przesunęła się na Michaelsa stojącego z Jonem Hammem, Martinem Shortem, Fredem Armisenem i Willem Fortem, wszyscy mieli na sobie kurtki Five-Timers Club. Wiig zapytał, dlaczego dostają kurtki, skoro „nikt z was nie gościł pięć razy”.

READ  Recenzja Heart of Stone - IGN

„Ale gościliśmy razem pięć razy” – wyjaśnił Forte, po czym żartobliwie wtrącił Rudd.

„Co się tutaj dzieje? To znaczy, byłem bardzo podekscytowany przynależnością do Klubu Pięciokrotników, ale teraz wydaje mi się, że nie wiem, to nawet nie jest takie wyjątkowe” – zapytał Wiig z sfrustrowaną miną.

Później podczas monologu, gdy jej współpracownicy zaśpiewali razem z Wiig, Ryan Gosling – który ma poprowadzić program komediowy w przyszłym tygodniu – pojawił się gościnnie w marynarce, mimo że również nie należy do elitarnego klubu. Kiedy lalka Barbie Gwiazda skontaktowała się z Michaelsem, czy zgadza się z założeniem wczesnej kurtki Five-Timers SNL Stwórca poradził mu, aby się tym nie martwił.

Podczas gdy Wiig nadal wyglądała na zdezorientowaną, Gosling w końcu dał aktorce kurtkę Five-Timers.

Była grupa gwiazd SNL Gospodarze nadal pojawiali się podczas innych skeczów przez całą noc, w tym skeczu z przyjęcia emerytalnego, parodii kultury biurowej z lat 60. i nie tylko. Ray był także gościem muzycznym tego ostatniego programu.

SNLGłównym tematem marcowego szaleństwa był turniej March Cold Open, w szczególności turniej kobiet poprzedzający niedzielny mecz o mistrzostwo kraju. W parodii serialu wystąpiła drużyna koszykówki NCAA z TBS, w skład której wchodzą Ernie Johnson (James Austin Johnson), Kenny Smith (Devon Walker) i Charles Barkley (Kenan Thompson), a także występ trenera LSU Kim Mulkey (Heidi Gardner).

Klub Five-Timers składa się z osób, które pięć lub więcej razy były gospodarzami skeczu komediowego.