25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kristen Coleman, żona byłego miotacza gigantów Tima Lincicum, umiera w wieku 38

Kristen Coleman, żona byłego miotacza gigantów Tima Lincicum, umiera w wieku 38

San Francisco Giants ogłosili, że Kristen Coleman, żona byłego melonika Tima Lincicum, zmarła na początku tego lata po walce z rakiem.

Coleman miał 38 lat.

Giganci byli głęboko zasmuceni, gdy dowiedzieli się o śmierci żony Tima Lincum, Kristen Coleman napisał na Twitterze. Nasze najgłębsze kondolencje dla Tima, rodziny Kristen i wszystkich, których życia dotknęłam jako przyjaciela i nauczyciela.

Tim Linnicum i Kristen Coleman na paradzie zwycięstw w Mistrzostwach Świata Gigantów w 2012 roku.
AP

„Była kochana przez rodzinę Giants, a jej prawdziwy duch i troska zostały wzbogacone przez tych, którzy mieli szczęście poznać ją podczas lat Timmy’ego z nami”.

według Codzienny magazyn San MateoColeman, dyrektor Washington Elementary School w Burlingame w Kalifornii, zmarł „pokojowo” 27 czerwca.

Jej rodzice opisali ją jako „wiązkę miłości, radości, szybkiej inteligencji i twórczej energii” oraz „światło naszego życia, piękną ludzką istotę, która poruszyła tak wiele serc” w lipcowym nekrologu.

Tim Linkcome #55 z San Francisco Giants gra w Atlanta Braves na szczycie trzeciej rundy w AT&T Park 30 maja 2015 roku.
Tim wprowadził Lincome for the Giants w latach 2007-2015, zdobywając trzy tytuły mistrza świata.
Obrazy Getty

Urzędnicy Giants dowiedzieli się niedawno, że Coleman i Lincecum, trzykrotny mistrz świata, pobrali się. Kronika San Francisco.

38-letni Lincome, który oficjalnie nie przeszedł na emeryturę, mimo że nie był zaangażowany w wielki biznes od 2016 roku, nie powiedział nic publicznie o śmierci Colemana.

READ  Nowicjusz „Stud” Puka Nacua ustanawia rekord dzięki 15 trafieniom podczas porażki Rams z 49ers