3 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brown rozważy możliwość handlu dla Jimmy'ego Garoppolo w oczekiwaniu na apelację Deshauna Watsona

Brown rozważy możliwość handlu dla Jimmy’ego Garoppolo w oczekiwaniu na apelację Deshauna Watsona

Otaczające sagi Jimmy Garoppolo A Deshaun Watson Swoje turnieje prowadzili jednocześnie w sezonie 2022. Wydarzenia w najbliższej przyszłości mogą ich poplątać w większym stopniu niż do tej pory.

Mary Kay Capote z cleveland.com poinformowała, że Brown rozważy zakup Garoppolo, jeśli „zawieszenie Watsona znacznie wzrośnie”. był ostatni Sześć meczów zbanowanych za naruszenie polityki osobistej ligi. Jest to mniej więcej zgodne z oczekiwaniami Browna, co prowadzi wielu do przekonania, że ​​pójdą do wsparcia Jacobi Brisset na początek sezonu.

Zgodnie z oczekiwaniami liga ma jednak: Wznów komentarz. Podobnie jak podczas przesłuchania dyscyplinarnego Watsona, NFL ponownie będzie naciskać na roczny zakaz, apelując do projektanta Petera Harveya. Oczekuje się, że ten proces spowoduje Znaczący wzrost W liczbie gier, dla których Watson nie będzie dostępny. Z Brownami zaprojektowanymi do natychmiastowej rywalizacji w play-offach, to tylko zwiększyłoby ich pilność w uzyskaniu bardziej stabilnego komunikatora sygnału.

Oczywiście możliwość wymiany Cleveland na Garoppolo nie jest nowa. W zeszłym miesiącu doniesiono jednak, że Brown nie myślałeś Przeprowadzka do lądowania weterana 49er. 30-letni Garoppolo ma jeszcze rok na obecnym kontrakcie z niezabezpieczoną pensją w wysokości nieco ponad 24 milionów dolarów. Liczba ta doprowadziła do niedawnych spekulacji, że San Francisco Będziesz się tego trzymać tak długo, jak to możliwe Aby sprawdzić, czy istnieje jakikolwiek znaczący rynek handlowy, który zmaterializuje się w nadchodzących tygodniach.

w tym momencie Matt Mayoko z NBC Sports potwierdzony Jest „mało prawdopodobne w tym momencie”, że jakikolwiek zespół wymieniłby Garoppolo bez negocjowania nowego cięcia kontraktu w 2022 roku. Jedynym możliwym wyjątkiem pozostaje Cleveland. Mając prawie 49 milionów dolarów na okładce, zespół może wygodnie dostosować się do kontraktu Garoppolo i wykorzystać go jako symbol zastępczy pod nieobecność Watsona.

Ponieważ liga stara się trzymać Watsona na boku w okresie przedsezonowym, wznowienie gry może zostać ogłoszone bardzo szybko. Gdy to się stanie, uwaga zwróci się z powrotem na plany QB Brownów i gdzie Garoppolo może się zmieścić.

READ  2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z 2. rundy w The Country Club