20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kina Helios w Polsce wycofują z biletów status szczepionki na COVID-19 po publicznym oburzeniu

Warszawa, Polska Helios Własność Cinema Network Teraz Usunęła nowy system sprzedaży biletów na COVID-19, który wskazuje stan szczepień gościa po publicznym oburzeniu.

2 lipca 2021 r. Helios ogłosił wprowadzenie trzech etykiet na biletach w swoich kinach: „zaszczepione”, „nieotwarte” i „do 13 lat”. Firma powiedziała, że ​​zdecydowała Kino HeliosPowinna to robić dla bezpieczeństwa i komfortu oraz „dla wypełnienia obowiązku prawnego”. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kina i teatry w Polsce mają wskaźnik efektywności 75% dla osób nieszczepionych. W tym zakresie nie ma osób zaszczepionych przeciwko covit i dzieci poniżej 13 roku życia.

Helios szybko wycofał się z projektu po publicznej krytyce i zapewnił media, że ​​nie chce dzielić publiczności. „Ostatnio mieliśmy do czynienia z niewyobrażalnym atakiem nienawiści. Nawet przy najgorszych gratulacjach i groźbach, jakie otrzymaliśmy, byliśmy przytłoczeni liczbą wiadomości o ataku. Raport mówi.

W pierwszym kwartale 2021 r. Helios miał zerowy zysk w porównaniu do 93,8 mln zł w 2020 r. z powodu ustąpienia epidemii.

READ  Prezydent USA Joe Biden udaje się do Polski, aby omówić rosyjską inwazję