5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kim Kardashian opuszcza Kanye Westa ze swojego monologu SNL

Kim Kardashian opuszcza Kanye Westa ze swojego monologu SNL

  • Kim Kardashian powiedział, że Ye (dawniej Kanye West) wycofał się z monologu „SNL” w październiku 2021 roku.
  • W czwartek powiedziała w „The Kardashians”, że jest niezadowolona z niektórych zawartych w nim odniesień do niego.
  • Kardashian powiedział, że Ye sprzeciwiła się jej odwołaniu do ich rozwodu, nazywając go „raperem”.

Kim Kardashian powiedziała, że ​​Ye, wcześniej znana jako Kanye West, wystąpiła podczas swojego monologu „Saturday Night Live” w październiku 2021 r., Który zrobił żarty członkom jej rodziny i Ye, z którą w tym samym roku złożyła pozew o rozwód.

„Wyszedł na SNL, jak środek monologu, więc od tego czasu nie rozmawiałam z nim” – powiedziała Kim swojej siostrze Khloe Kardashian podczas występu podczas czwartego odcinka „The Kardashians”, który wyemitowano w czwartek.

Kim poprowadziła „Saturday Night Live” 9 października 2021 r. Wyszła na scenę w jasnoróżowym kombinezonie Podczas swojego monologu opowiadała dowcip za żartem O sobie, jej siostrach, matce Kris Jenner i partnerze matki, Cory Gamble i Yee. na czas, H! Wspomniałem o nowościachpowołując się na anonimowe źródło, powiedział, że Yi był na widowni podczas nagrywania odcinka, a drugie źródło powiedziało, że był „niesamowicie wspierający” w tygodniu poprzedzającym odcinek.

„Poślubiłem najlepszego rapera wszechczasów” – powiedziała Kim o Yi podczas monologu. „Nie tylko to, to najbogatszy czarny człowiek w Ameryce. Utalentowany i uzasadniony geniusz, który dał mi czwórkę uroczych dzieci. Więc kiedy się z nim rozwiodłam, musisz wiedzieć, że chodzi tylko o jedną rzecz: o jego osobowość”.

Podczas wycieczki do Kalifornii po Saturday Night Live, Kim powiedziała Chloe o niezadowoleniu Yi z jej odniesienia do niego w monologu.

Podczas odcinka powiedziała: „Był zdenerwowany faktem, że powiedziałem, że powodem mojego rozwodu było użycie słowa rozwód, więc żałował, że nie powiedziałem wyrażenia „wniosłem o rozwód”. bo powiedziałem też, że jest raperem. Powiedział: „Jestem kimś więcej niż tylko raperem, nie mogę uwierzyć, że powiedziałeś raper”.

READ  KRS-One pozywa Kanye o ugryzienie

miałeś Wcześniej wyraził sprzeciw wobec elementów monologu KardashianaI Samplował to w piosence na swoim albumie „Donda 2.” W tym czasie para nadal była formalnie małżeństwem po tym, jak Kardashianie złożyli wniosek o rozwód w lutym 2021 r. W marcu Sędzia zgodził się na prośbę Kardashian o zmianę jej stanu cywilnego na stan wolnyA jej panieńskie nazwisko Kardashian zostało zwrócone, w przeciwieństwie do jej męża i nazwiska Kardashian West.

„Nigdy nie chcę nikogo urazić, nigdy nie chcę nikogo skrzywdzić, ale taki jest również cel tego monologu, to było jak żart” – powiedział Kardashian podczas wyznania odcinka. „Naśmiewałem się z siebie, śmiałem się z mojej matki, śmiałem się ze wszystkiego, co było dla mnie osobiste, i to wszystko było zabawne i gry, które wydawały się nie jego”.

„On jest przyzwyczajony do otrzymywania dokładnie tego, czego chce”, powiedziała Khloe.

w 4 listopada 2021 odcinek podcastu „Drink Champs”Zagłębiłem się w żart rozwodowy w monologu Kardashian.

„SNL kazało mojej żonie powiedzieć »rozwiodłem się z nim«, ponieważ chcieli tylko usunąć ten zakaz, a ja nigdy nie widziałem gazet, a nawet się nie rozwiedliśmy” – powiedział Yi. „To nie jest dla mnie żart. Moje dzieci chcą, żeby ich rodzice zostali razem. Ja chcę, żebyśmy byli razem”.