9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kierowca NASCAR Bobby East został zasztyletowany na stacji benzynowej w Kalifornii

Kierowca NASCAR Bobby East został zasztyletowany na stacji benzynowej w Kalifornii

Zawieszenie

Automobile Club of the United States ogłosił w piątek, że kierowca NASCAR Bobby East został śmiertelnie dźgnięty nożem na początku tego tygodnia na stacji benzynowej w Kalifornii. Miał 37 lat.

East napełniał swój samochód na stacji benzynowej 76 w Westminster w Kalifornii około godziny 18:00 w środę, kiedy mężczyzna stanął przed nim i dźgnął go w klatkę piersiową, jak podają władze. Został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.

Departament Policji Westminster napisał w liście: „Ofiara została znaleziona na ziemi z poważną raną kłutą w klatkę piersiową”. Nowa wersja. „Funkcjonariusze próbowali podjąć działania ratujące życie, dopóki ratownicy OCFA nie przybyli i przetransportowali ofiarę do lokalnego centrum urazowego, gdzie ofiara uległa odniesionym urazom”.

Wschód nie został zidentyfikowany przez władze, ale Automobilklub Stanów Zjednoczonych potwierdził w komunikacie prasowym, że kierowca zginął. Limit Wspomniała również, że Wschód to osoba, która śmiertelnie dźgnęła.

Policja nazwała 27-letniego Trenta Williama Millsapa jako podejrzanego w incydencie z nożem. Policja powiedziała, że ​​Millsap, który ma nakaz zwolnienia warunkowego, uciekł z miejsca zdarzenia, gdy na miejsce przybyły władze.

„Powinno być uważane za uzbrojonego i niebezpiecznego”, powiedziała policja, opisując Millsap jako przemijający „znany bywalcom hoteli w Westminster, Garden Grove i Anaheim”.

W piątek policja powiedziała, że Nowa wersja Ta strzelanina dotyczyła oficera w mieszkaniu w Anaheim, gdzie zespół SWAT Zachodniej Dystryktu odpowiedział, aby dostarczyć nakaz sądowy dla Millsap. Nie jest jasne, czy Milsap został aresztowany czy zabity. Żaden z funkcjonariuszy nie został ranny, ale jeden policjant K-9 został trafiony pojedynczą kulą, która według władz nie zagrażała życiu.

Urodzony 17 grudnia 1984 roku w Torrance w Kalifornii, East był synem Boba East Buildera, konstruktora samochodów w Galerii Sław USC. Później przeniósł się do Brownsburg w stanie Indiana, aby kontynuować karierę wyścigową, zgodnie z USAC.

READ  2022 NBA Draft Lottery: wyniki na żywo, tabele draftu, czas rozpoczęcia, wiadomości, kursy prowadzone przez Rockets, Magic, Pistons

Automobile Club East, trzykrotny kierowca National Champion USA, okrzyknął go „jednym z najbardziej płodnych kierowców swojej epoki”. East odniósł 56 imponujących zwycięstw z USAC w swojej karierze. Brał udział w kilkudziesięciu wyścigach dla NASCAR w ramach Xfinity and Camping World Truck Series w latach 2005-2008, zgodnie z Strona z wiadomościami o wyścigach Frontstretch.

Świat sportów motorowych przeniósł się do mediów społecznościowych, aby opłakiwać utratę Wschodu.

„Był jednym kierowcą” ćwierkanie Todd Bowden, dwukrotny mistrz NASCAR i analityk Fox Sports.

Charles Krall, który w swojej karierze współpracował z East, opowiadał, jak bardzo kochał oglądać wyścig kierowców.

„W samochodzie z otwartymi kołami nie było nikogo lepszego” – napisał Krall.