27 kwietnia, 2024

Chelsea wygrała przedsezonowy mecz z Club America 2-1 w niedzielę rano (powyżej)

Chelsea vs Club America – przedsezon: wyniki na żywo, wiadomości drużynowe i aktualizacje

Chelsea 2-1 Club America: Mason Mount przywraca prowadzenie Chelsea wspaniałym strzałem krótko po tym, jak Rhys James strzelił specjalnego gola, aby uniemożliwić Timo Wernera otwierającemu The Blues.

• Chelsea pokonała Club America 2-1 w przedsezonowym meczu towarzyskim w Las Vegas
  • Timo Werner otworzył wynik dla Chelsea w 55. minucie meczu
  • Jednak Reece James strzelił samobójczego gola już po trzech minutach, aby zrobić 1-1
  • Mason Mount zdołał odzyskać zwycięstwo po strzeleniu gola w 83. minucie

Chelsea odrzuciła możliwość podpisania kontraktu z Cristiano Ronaldo, ponieważ chcieli skupić się na wzmocnieniu obrony i wydawało się to mądrą decyzją po występie przeciwko Club America.

Chelsea z trudem strząsnęła pajęczyny, gdy w niedzielę rano wyszli na spotkanie z meksykańskim przeciwnikiem w Las Vegas. Wyglądali ospale i walczyli o łańcuchowe podania podczas wczesnych etapów meczu.

Dopiero Tuchel podjął decyzję o zamianie swojego pierwszego pełnego składu w pierwszej połowie, wprowadzając graczy takich jak Werner, Pulisic, Alonso, Batshuayi, Jorginho, James, Emerson, Mount, Azpilicueta, Ampadu i Bettinelli po przerwie . Zacząłem występować.

Mason Mount strzelił zwycięskiego gola dla Chelsea z rogu pola karnego w 83. minucie

Mount natychmiast zmienił grę, a jego współpraca z Jamesem stała się prawie zbyt silna, aby poradzić sobie z meksykańskim strojem. Dynamiczny duet pomógł zbudować grę Chelsea przed pierwszym golem Timo Wernera.

Niemiecki napastnik strzelił gola w 55. minucie meczu, dając przewagę The Blues. Jednak nie trwało to długo, ponieważ podejrzane podanie Jamesa pozostawiło bramkarza Chelsea Bettinelliego w tyle.

W rezultacie wyniki były ponownie wyrównane już po trzech minutach.

Club America otrzymał kartę wyników po tym, jak Reece James (nie na zdjęciu powyżej) strzelił samobójczego gola w drugiej połowie meczu

Jednak James ciężko pracował, aby spróbować się odkupić, dobrze komunikując się z Mountem pod skrzydłem. Seria podań między parą sprawiła, że ​​Chelsea weszła do obszaru Club America. Chociaż niewiele z tego wyszło.

Jednak obrońca Chelsea zagrał dośrodkowanie do Marcosa Alonso, który przejął piłkę i wysłał ją do Mounta na skraju pola. Angielski pomocnik opanował piłkę i skierował się do bramki z krawędzi pola karnego. Można śmiało powiedzieć, że był to sukces i niesamowity wynik.

Chelsea odzyskała prowadzenie, a The Blues rozegrali resztę meczu, wygrywając 2:1 z Club America.

Przeżyj ponownie akcję dzięki blogowi na żywo Sportsmail z przedsezonowym meczem między Chelsea a Club America.