26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kevin Hart na wózku inwalidzkim po zerwaniu mięśnia Gracz NFL Stephen Ridley: „Najgłupszy człowiek na świecie”

Kevin Hart na wózku inwalidzkim po zerwaniu mięśnia Gracz NFL Stephen Ridley: „Najgłupszy człowiek na świecie”

sławni ludzie

24 sierpnia 2023 | 5:54

Kevin Hart nazwał siebie „najgłupszym człowiekiem na świecie” po tym, jak zerwał mięsień i upadł na wózek inwalidzki po starciu z byłą gwiazdą NFL.

Komik wyjaśnił w mediach społecznościowych w środę, jak bieg na 40 stóp przeciwko byłemu Patriotom, Stephenowi Ridleyowi, spowodował, że został ciężko ranny.

W Film z InstagramaOjciec czwórki dzieci powiedział swoim 178 milionom obserwujących: „44 i siadaj na dupę!!!!! Muszę być najgłupszym człowiekiem na świecie!!!!! co mam zrobić ???? Dmuchnąłem…. Mam dość. FML.”

„Poruszam się na wózku inwalidzkim. Dlaczego? Cóż, ponieważ próbowałem tam wskoczyć i zrobić kilka małych rzeczy” – powiedział Hart, dodając, że obecnie chwilowo nie może chodzić.

„Ta dyskusja opierała się na tym, kto jest najszybszy. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem bardzo szybki” – kontynuował Hart. „Kevin, nie ma mowy, żebyś mnie pokonał”. Stephen jest byłym graczem NFL [who] Grał w drużynie New England Patriots. Bardzo dobry człowiek.”

Hart powiedział, że w wyniku tej pomyłki zmarnował „wszystko, co mam” – co również przypisał swojemu zaawansowanemu wiekowi.

Były biegacz Patriotów Stephan Ridley odbył przyjazną debatę z Kevinem Hartem, aby zobaczyć, kto jest najszybszy.
Instagrama

„Do wszystkich mężczyzn i kobiet po 40. roku życia. To nie jest gra, szanujcie ten wiek” – powiedział Hart.

„Szanuj ten wiek, bo inaczej ten wiek sprawi, że będziesz go szanował. Po prostu musiałem go szanować. To tylko PSA, ponieważ wiem, że ludzie mogą mnie zobaczyć. I nie chcę, żebyś się martwił, ale jestem na wózku inwalidzkim.

Prowadzący program „Hart to Heart” powiedział, że zerwał podbrzusze i odwodziciele bioder.

READ  Travis Kelce w nowym wywiadzie mówi, że jest „najszczęśliwszy na świecie”.
Stephen Ridley naśmiewał się z Kevina Harta w poście na Instagramie dotyczącym tego zdarzenia, ale potem go usunął.
Obrazy Getty’ego

„Nie wiem, co to jest, ale podarłem je i podarłem też. Nie mogę chodzić” – powiedział i dodał: „Powiem ci, co właśnie straciłem, synu. Straciłem każdą okazję, w której mogłem się z tobą ścigać w najbliższym czasie. Skończyłem. O co konkurujemy w tym wieku? Co ja robię? Dlaczego w ogóle się ścigałeś? Najgłupsza rzecz na świecie, teraz nie mogę chodzić.

Wkrótce po stanowisku Harta Ridley zajął swoje stanowisko Historia na Instagramie Naśmiewać się z wypadku komika.

„Widziałem, jak @TOMBRADY robił to w twoim wieku, więc pomyślałem, że świetnie się bawiłeś, bracie!” Ridley napisał, odnosząc się do byłego kapitana drużyny New England Patriots, Toma Brady’ego. „Mój zły @KEVINHARTFOREAL! Uzdrów i przyjrzyj się temu, co nas wszystkich rozśmiesza!


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/08/24/kevin-hart-in-a-wheelchair-after-tearing-muscles-racing-nfl-player-stevan-ridley-dumbest-man-alive/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium =site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania