14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kevin Costner nie powróci do „Yellowstone”

Kevin Costner nie powróci do „Yellowstone”

To już oficjalne: Kevin Costner nie wróci Yellowstone.

Aktor zamieścił w czwartek wideo w mediach społecznościowych, potwierdzając trwające od dawna spekulacje, że skończył z nowym, brutalnym zachodnim dramatem Paramount+. Yellowstone.

„Chcę tylko się z tobą skontaktować i powiedzieć to po tym długim i pół roku pracy Horyzont Costner powiedział na początku klipu, odnosząc się do zachodniej serii filmów: Horizon: amerykański epos Pracował nad tym i myślał Yellowstone, ten ukochany serial, który kocham i który wiem, że kochasz. Właśnie zdałem sobie sprawę, że nie będę mógł kontynuować, ani w sezonie 5, ani w przyszłości.

powiązany YellowstoneCostner powiedział, że serial „był czymś, co naprawdę mnie zmieniło”. „Podobało mi się to i wiem, że tobie się podobało, i chciałem ci tylko powiedzieć, że nie wrócę. Podoba mi się relacja, którą udało nam się rozwinąć, i do zobaczenia w kinie”.

Druga połowa piątego sezonu Yellowstone Powróci 10 listopada, choć nie podano jeszcze liczby odcinków. Wciąż istniały nadzieje na powrót Costnera, który grał patriarchę Johna Duttona w serialu stworzonym przez Taylora Sheridana, chociaż było bardzo mało prawdopodobne, że pojawi się w sezonie 5, ponieważ te odcinki zostały już nakręcone, a Costner był zajęty. Horyzont.

Jednak w ostatnich tygodniach Costner wielokrotnie składał prasie oświadczenia o chęci ponownego dołączenia do projektu – ale tylko pod warunkiem, że spodoba mu się ostatni wątek swojej postaci.

„Podobało mi się przedstawienie” Costner powiedział ludzie Magazyn w tym tygodniu. „Spodobali mi się ludzie w serialu. Podobało mi się to, o czym był. Podobał mi się ten świat… Zawsze czułem… że to może być ciekawy moment, aby wrócić i kontynuować mitologię tej współczesnej rodziny. A jeśli tak się stanie, zaangażuję się w to, jeśli się na to zgodzę.” Jak to zrobić.

READ  Wujek Luke odpowiada Grubemu Joe, mówiąc, że ma na sobie podstępnego tatę i pitbulla

Duża część twórczej energii i finansów osobistych Costnera została powiązana z niezależnym finansowaniem. Horyzontambitną, obszerną serię zachodnich filmów, które wyreżyseruje, w których wystąpi, będzie współautorem scenariusza i producentem.

Zdobywca Oscara reżyser nakręcił serię czterech filmów Horizon: An American Epic – Rozdział pierwszy W kinach od 28 czerwca. pierwszy Horyzont Film kosztował przed wprowadzeniem na rynek 100 milionów dolarów, ale na początku tego miesiąca jego premiera miała kosztować 12 milionów dolarów. Rozdział 1 Film, którego premiera odbyła się na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes, wywołał łzy w oczach Costnera, i otrzymał czteroipółminutową owację na stojąco.

Horyzont Jest to projekt będący pasją Costnera, który zainwestował w projekt 38 ​​milionów dolarów swojej fortuny, aby urzeczywistnić własną wizję Zachodu. Duża część budżetu została sfinansowana ze sprzedaży zagranicznej, podczas której prawa są sprzedawane z jednego regionu do drugiego.

rozdział 2 szybko się pojawiło, a jego premiera w kinach zaplanowana jest na 16 sierpnia tego roku. Akty trzeci i czwarty nie są obecnie datowane, ale Costner to ujawnił Reporter z Hollywood Część z nich sfotografował Rozdział 3Aby zrealizować swoją wizję, potrzebuje jednak więcej pieniędzy.

„Nie chcę pozbywać się tej sterty rzeczy, które mam – niezależnie od tego, czy są to pieniądze, czy to [possessions] „Bądź dla mnie tak ważny, że nie będę mógł myśleć o tym, co chcę zrobić” – powiedział Costner. THRScotta Feinberga w Cannes, wyjaśniającego, dlaczego zainwestował w film własne pieniądze. „Zatrzymam wystarczająco dużo rzeczy, aby moja rodzina była dobra.[…]Chciałbym mieć pieniądze, chciałbym mieć ładne rzeczy, ale powiedziałem sobie: «To będzie dla mnie lepsze, jeśli pozwól na to.”