1 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kate Moss będzie zeznawać w procesie Johnny'ego Deppa i Amber Heard

Kate Moss będzie zeznawać w procesie Johnny’ego Deppa i Amber Heard

Oczekuje się, że supermodelka Kate Moss zostanie wezwana na wybieg w tym tygodniu w procesie Johnny’ego Deppa o zniesławienie przeciwko Amber Heard, dowiedział się w poniedziałek The Post.

48-letnia brytyjska ikona mody będzie zeznawać za pośrednictwem łącza wideo w środę w sali sądowej w Fairfax w stanie Wirginia, poinformowały źródła.

Prawnicy Deppa byli Spotted pompka pięściowa Kilka tygodni temu kiedy Heard, 36, nagle przyniósł Moss podczas jej zeznań.

Kate Moss będzie zeznawać za pośrednictwem łącza wideo na żywo, a zespół Johnny’ego Deppa skontaktuje się z nią.
Demetrius Kambouris/Getty Images dla Met Museum/Vogue
Johnny Depp i Kate Moss w 1994 roku.
Kate Moss i Johnny Depp żyli w latach 1994-1997.
Ron Galella, Ltd./WireImage

Eksperci prawni wyjaśnili w tamtym czasie, że Heard wspomnienie Moss na wybiegu może dać zespołowi jej byłego męża możliwość rozwiania pogłosek, że zepchnął modelkę po schodach, gdy ta dwójka spotykała się w latach 90-tych.

„To jeden błąd [Heard] Sprawił, że przywiózł Kate Moss, która prawdopodobnie otworzyła drzwi dla [Depp’s team] kupił [Moss] Kalifornijska adwokat ds. rozrywki Mitra Ahurian powiedziała:

Źródło bliskie Deppowi powiedziało wtedy The Post: „Amber wcześniej wspomniała Johnny’emu, że najwyraźniej czuła, że ​​go nie wspiera, co może być dalsze od prawdy”.

Prawnicy gwiazdy „Piraci z Karaibów” powołają Mossa na świadka, podały w poniedziałek źródła.

Była w związku z Deppem w latach 1994-1997 i według źródeł zawsze wspierała aktora.

Heard przyprowadził Moss podczas zeznań 5 maja, opowiadając o bójce w marcu 2015 roku, w której Depp uderzył ją w twarz, obawiając się, że zepchnie jej siostrę Whitney z drabiny.

Aktorka „Aquamana” powiedziała, że ​​„natychmiast” pomyślała o „Kate Moss and the Stairs” — co skłoniło adwokata Deppa, Bena Chewa, do odwrócenia się i zaciśnięcia pięści.

Początkowo nie oczekiwano, że Moss będzie zeznawał, ponieważ podobno incydent ze schodami nie był związany z konkretnym oskarżeniem w sprawie Wirginii. Ale eksperci twierdzą, że wzmianka Hearda o modelce utorowała zespołowi Deppa możliwość skontaktowania się z nią w celu złożenia zeznań.

READ  Wywiad z Amber Heard: Aktorka mówi Savannah Guthrie w Today Show, że „nadal kocha” Johnny'ego Deppa, ale obawia się, że ponownie pozwie
Johnny'ego Deppa i Kate Moss.
Johnny Depp i Kate Moss w 1995 roku.
Ke.Mazur / WireImage.com

Zeznania będą miały miejsce od trzeciego do ostatniego dnia sześciotygodniowego procesu, który ma się zakończyć w piątek. Moss może być kluczowym świadkiem postaci Deppa.

58-letni Depp pozwał swoją byłą żonę Heard o 50 milionów dolarów w 2018 roku w artykule w Washington Post, w którym opisała się jako „osoba publiczna reprezentująca przemoc domową”. Jej artykuł nie wspominał o aktorze, ale twierdził, że nadszarpnęło to jego reputację, zrujnowało jego karierę i spowodowało utratę milionów przychodów.

Heard sprzeciwił się Deppowi o 100 milionów dolarów, mówiąc, że nadszarpnął jej reputację w 2020 roku, kiedy on i jego prawnicy oświadczyli prasie, że sfabrykowała swoje zarzuty o nadużycia.

Amber Heard.
Amber Heard wychowała Kate Moss podczas studiów.
Steve Helper / Paweł / AP
Johnny Depp.
Widziano, jak prawnicy Johnny’ego Deppa wymachują pięściami na wzmiankę Amber Heard o Kate Moss.
Steve Helper/Paul/AFP przez Getty Images

Podczas procesu Deppa w Wielkiej Brytanii w 2020 r. przeciwko brytyjskiemu The Sun, Heard rzekomy Że jej były mąż zepchnął kiedyś Mossa ze schodów.

Heard opisał tę samą walkę, w którą brała udział jej siostra, mówiąc brytyjskiemu sądowi w tym czasie: „Przypomniałem sobie informacje, które usłyszałem [that] Zepchnął swoją byłą dziewczynę – myślę, że to była Kate Moss – ze schodów. Słyszałem tę plotkę od dwóch osób i była to dla mnie nowość”.

Depp pozwał The Sun w związku z artykułem, który nazwał „naganiaczem żony”. Przegrał sprawę po tym, jak Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii ustalił większość zarzutów nadużyć Hearda.