13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kate Connor jest biseksualna: fani „Heartstopper” zmuszają aktora do wyjścia

Kate Connor jest biseksualna: fani „Heartstopper” zmuszają aktora do wyjścia

Kate Connorjedna z gwiazd Netflix HeartstuberMówi, że został zmuszony do zaprezentowania się jako biseksualny przez tak zwanych fanów, którzy wyraźnie „przeoczyli ideę serialu”.

„Wróć na minutę” Connor napisał na Twitterze w poniedziałek. „Jestem parą. Gratulacje za wyrzucenie z siebie 18-latka. Myślę, że niektórzy z was przegapili sens programu. Cześć.”

Na podstawie powieści graficznej Alice Osman, Heartstuber W rolach Connora i Joe Locke’a jako Nicka i Charliego, dwóch kumpli, którzy zakochują się i rozpoczynają związek, mimo że Nick oficjalnie nie jest „out”. Program przyciągnął miliony fanów na całym świecie, z których wielu posunęło się zbyt daleko, nawet nękając członków obsady w mediach społecznościowych o ich prawdziwym życiu seksualnym.

Tweet Connora spotkał się z wylewem poparcia od prawdziwych fanów, a także od niektórych z jego fanów Heartstuber gwiazdy.

„Kocham cię kilka razy, przepraszam, że to było dla ciebie takie trudne” Kizzy Edgell odpowiedziałkto gra Darcy. „[You’ve] Byli traktowani niesprawiedliwie”.

osman też zapukaćtweetując, „Naprawdę nie rozumiem, jak ludzie mogą oglądać Heartstuber Potem radośnie spędzają czas spekulując na temat płci i oceniając na podstawie stereotypów. Mam nadzieję, że wszyscy ci ludzie są tak samo zawstydzeni jak F. K. Kate, jesteś niesamowita.

Heartstuber Jego pierwszy sezon pojawił się na Netflix w kwietniu 2022 roku, a zbliżają się kolejne dwa sezony.

READ  Dickey Betts, zapalony gitarzysta zespołu Allman Brothers Band, umiera w wieku 80 lat