15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kangana Ranaut zaprasza do wprowadzenia do kin Jangpai Kathyawadi: „Nigdy nie spodziewałem się, że mafia filmowa stanie na wysokości zadania”

Kangana Ranaut zaprasza do wprowadzenia do kin Jangpai Kathyawadi: „Nigdy nie spodziewałem się, że mafia filmowa stanie na wysokości zadania”

Aktor Bollywood Kangana Ranaut zabrał się w sobotę do Instagram Stories, aby pogratulować swojemu zespołowi Jangpai Kathyawadi Napisała, że ​​nigdy nie spodziewała się, że „posunięcie mafii stanie na wysokości zadania” i pomoże teatrom „tutaj wentylator”.

Post Kangany brzmiał: „Cieszę się, że słyszę odrodzenie kin w południowym przemyśle filmowym z bijącymi rekordy setami…! Posłuchaj również kilku małych kroków podejmowanych w pasie indyjskim… dzięki nowoczesnemu filmowi skoncentrowanemu na kobietach wielki bohater i supergwiazda reżyser.. Mogą to być małe kroki, ale nie są trywialne i byłyby niezbędne dla kin z wentylatorami tutaj.. cudownie! Nigdy nie spodziewałem się, że mafia filmowa stanie na wysokości zadania i zrobi coś tak dobrego. .gdyby to zrobili, bylibyśmy bardzo wdzięczni… Mamy nadzieję na najlepsze.”

Kangana Ranaut udostępnił tę wiadomość na Instagramie

Wzmianka Kangany o filmach południowych odnosi się do niedawnych premier – filmu Tamil Valimai z Ajithem i filmu telugu Bheemla Nayak w roli głównej Pawan KalyanKtóry mocno otworzył się w stanach południowych. Jangpai Kathyawadi mistrzostwo Alia Bhatt Wyreżyserowany przez Sanjaya Leelę Bhansali i pokazywany wyłącznie w teatrach.

Kangana powiedział wcześniej, że film Bhansali największa wada To był wybór Bhatta. Podzieliła się na Instagramie: „W ten piątek 200 koron zostanie spalone w kasie… dla taty (film o mafii) Ki Bari (który lubi mieć brytyjski paszport), ponieważ tatuś chce udowodnić, że romcom bimbo potrafi działać. … największa wada w filmie. To nieprawdziwe przedstawienie… Nic dziwnego, że ekrany trafiają do filmów z Południa i Hollywood… Bollywood jest skazany na pokonanie mafii filmowej mocą.”

Dodała: „Bollywood Mafia Baba Baba, który w pojedynkę zniszczył kulturę pracy w przemyśle filmowym, manipulował emocjonalnie wieloma czołowymi reżyserami i narzucił swoje przeciętne produkcje na ich kinowy blask, kolejny przykład, który pojawi się wkrótce po tym wydaniu. Ludzie muszą przestać zabawiając go, W tym piątkowym wydaniu nawet wielki bohater i największy reżyser są nowymi ofiarami jego manipulacji.”

READ  Czterokrotne pożegnanie: psy królowej i źrebię biorą udział w procesji pogrzebowej | Królowa Elżbieta II

Wkrótce zobaczysz, że Kangana będzie gospodarzem serii internetowej rzeczywistości Lock Upp.