29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Justin Wong komentuje swój wielki mecz finałowy Capcom kontra SNK 2 podczas Texas Showdown Championship

Justin Wong komentuje swój wielki mecz finałowy Capcom kontra SNK 2 podczas Texas Showdown Championship


Większość komentatorów w społeczności bijatyk to oczywiście potężni gracze, ale zazwyczaj nie wymaga się od nich, aby robili obie rzeczy jednocześnie w wydarzeniach.

Legendarny gracz Justin Wong pełnił podwójną rolę podczas Texas Showdown 2023 w ten weekend, komentując swoje 8 najlepszych meczów w Capcom vs. SNK 2, w tym swój wielki finał.

Pomimo napiętej historii JWong komentował wszystkie swoje pierwsze 4 mecze CvS2 ze sceny, podczas gdy Pan J pozostawał na ladzie, aby utrzymać fort.


Przeciwko mistrzowi Texas Showdown CvS2 z 2022 roku, umthrfkr, jest w stanie wygrać seta 2:0, zanim zostanie wysłany przez Japan’s Coates | Bas do kategorii przegranych.
Justin pokonałby Silentscope’a w finale przegranych, aby jeszcze raz uderzyć Basa na scenie, pozostając przy mikrofonie, co jest dla niego zdecydowanie imponujące, gdy mierzy się z przeciwnikami światowej klasy.


Wong najwyraźniej nie jest rozmowny, gdy siedzi na miejscu gracza, ale nadal komentuje mecz i zapewnia wgląd w swoje własne strategie, a także w to, co próbują zrobić jego przeciwnicy.

Justin ma duże doświadczenie w graniu i mówieniu w tym samym czasie podczas swoich transmisji, chociaż jest to trochę jak inna bestia, gdy jesteś na scenie podczas turnieju i próbujesz porozmawiać ze swoim komentatorem.


Chociaż odniósł wielki sukces, przełamując klasycznego Sagata, Vegę i Chun-Li, JWong ponownie spadł w wielkim finale z Basem, co nie wydawało się zbyt rozdarte.

READ  iPhone 15 Pro może kosztować o 100 dolarów więcej niż iPhone 14 ProTop 8 graczy CvS2 na tegorocznym turnieju Texas Showdown to świetna zabawa, w której bierze udział więcej graczy, takich jak Combo Fiend, RonOasis, Ericturbo i Sonic_O, więc sprawdź to. Archiwum Twitcha HXCGaming Jeśli przegapisz transmisję na żywo.