14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jones, Holman prowadzi LSU do zwycięstwa nad Kentucky 11-0 w mistrzostwach SEC – LSU

Jones, Holman prowadzi LSU do zwycięstwa nad Kentucky 11-0 w mistrzostwach SEC – LSU

Hoover, Ala. – Praworęczny LSU Luke Holman w środę zaliczył sześć rund bez trafień, a Tygrysy zaliczyły dwa wielkie szlemy w wygranym 11:0 meczu z Kentucky w meczu o mistrzostwo SEC na stadionie Hoover Metropolitan.

Gra zakończyła się po ósmej rundzie ze względu na zasadę 10 rund SEC.

LSU, które w ciągu roku poprawiło swój bilans do 38-20, wygrało pięć z rzędu i 16 z ostatnich 21 meczów. Tygrysy mają bilans 12-5 w ostatnich 17 meczach przeciwko drużynom z SEC.

Kentucky, współmistrz sezonu zasadniczego 2024, spadł w tym sezonie do 39-13.

LSU zagra w czwartek o 16:30 czasu środkowego ze zwycięzcą środowego meczu pomiędzy Arkansas a Karoliną Południową. Czwartkowy mecz LSU będzie transmitowany w sieci LSU Sports Radio Network i transmitowany przez sieć SEC.

Holman (9-3) pokrywał Wildcats przez sześć rund, nie pozwalając na żadne trafienia dwoma spacerami i siedmioma strikeoutami. W trakcie wypadu rzucił 100 narzutów, w tym 63 na uderzenia.

„Nasi chłopcy byli gotowi do gry” – powiedział trener LSU Jay Johnson. „Zwycięstwo zaczyna się i kończy na kopcu. Ponownie uważam, że mamy jednego z najlepszych miotaczy w kraju, Luke’a, a on ciągle to udowadnia”.

„Jego równowaga, prezencja, twarda postawa, poziom koncentracji i dojrzałość są tak samo dobre, jak wszyscy, których trenowałem. Oczywiście, że to prawdziwy zawodnik. Będzie rzucał piłką przez długi czas”.

Rozrusznik Kentucky, Travis Smith (3-4), został oskarżony o porażkę, oddając dwa runy po dwóch trafieniach w ciągu 1,0 rundy, dodając dwa spacery i jeden strikeout.

Pierwszy bazowy Jared Jones i trzecibazowy Tommy White rozpoczęli wielki szlem, aby podkreślić ofensywną grę Tygrysów.

LSU stało się pierwszą drużyną w historii ligi, która zdobyła dwa Wielkiego Szlema w jednym meczu turnieju SEC.

Shortstop Michael Braswell III rozpoczął mecz homerem, zdobywając dwa RBI i zdobywając trzy runy. Bramka Braswella na rozpoczęcie meczu była jego drugą bramką w sezonie i pierwszą od meczu z Północnym Illinois, który odbył się 22 lutego.

READ  Koncesje MLB wyjaśniły: w jaki sposób zrzut płac Aniołów może zmienić wyścig proporczyków

W drugiej kwarcie Tygrysy powiększyli prowadzenie do 2:0, gdy prawy obrońca Ashton Larson podwoił skuteczność, awansował na drugie miejsce po łapaczu Alexie Milazzo i zdobył bramkę po autu RBI Braswella.

LSU utrzymywało przewagę 2:0 z Holmanem na kopcu przez całą szóstą rundę, a w siódmej rundzie Tygrysy zebrały się na pięć runów. Jones zaliczył wielki szlem, swój 23Badania i rozwój Homer sezonu, wyznaczony pałkarz Hayden Travinski zanotował solo home run – swoje 15y Homer Roku – zwiększenie prowadzenia do 7-0.

Homer Jonesa był pierwszym wielkim szlemem gracza LSU w meczu turnieju SEC, odkąd Blake Dean dokonał tego wyczynu w meczu z Alabamą w turnieju w 2008 roku.

„Świetny strzał Jareda” – powiedział Johnson. Uważam, że wykonał naprawdę dobrą robotę, spowalniając grę. Uważam, że przez cały dzień dobrze widział piłkę. Wcześniej uderzył mocno kilka piłek, był naprawdę dobry w uderzaniu, kontrolował się i trzymał się odbicia dwoma uderzeniami.”

Wielki Szlem White osiągnął w ósmej rundzie – jego 24y Homer Roku – dał LSU przewagę 11-0. Wielki Szlem był dla White’a drugim w ciągu pięciu dni, podobnie jak w sobotnim zwycięstwie nad Ole Miss. White ma obecnie na koncie cztery turnieje Wielkiego Szlema w swojej dwusezonowej karierze w LSU.